DÖNEM SONU DEĞERLENİRME TOPLANTISI YAPILDI

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Dönem Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Güncel 24.06.2022, 10:50
308
DÖNEM SONU DEĞERLENİRME TOPLANTISI YAPILDI
banner131
banner36

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yöneticilerinin katılımı ile Üniversitelerin eğitim ve öğretim dönemini kapatması ve yurtların da ay sonu itibariyle kapanacak olması nedeniyle dönem sonu istişare toplantısı yapıldı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven başkanlığında yapılan toplantıya, Gençlik, Spor ve Yurt Hizmetleri Müdürleri ile Yurt Müdürleri, Şube Müdürleri ve diğer yetkili personeller katıldı.

Toplantıda İl Müdürü Coşkun Güven, başarılı bir dönemi geride bıraktıklarını ve yöneticiler nezdinde tüm ekip arkadaşlarına gayretli çalışmaları nedeniyle teşekkür etti.

Toplantıda Gençlik Hizmetleri , Spor Hizmetleri ve Yurt Hizmetleri alanlarında yürütülen çalışmalar değerlendirilerek, görülen eksiklikler ve alınacak tedbirler de değerlendirildi.

Yıl boyunca 28 Ulusal Organizasyon ve 10 Binin üzerinde sporcu kafilesine ev sahipliği yapılmasından dolayı organizasyonda emeği geçenleri tebrik eden İl Müdürü Güven, yeni dönemde de yürütülecek çalışmalar ve Yaz Spor Okulları hakkında görüşlerini aktardı.

Yaz Kampları, Kültür Gezileri, Deneyap Atölyeleri ve Teknofest ekiplerinin çalışmalarının da değerlendirildiği toplantıda Gençlik Hizmetleri alanında yürütülen çalışmalar hakkında yöneticilerden da bilgi aldı. 

Yurtların yeni eğitim öğretim dönemine yeniden hazırlanmasına yönelik alınacak tedbirler ve bakım onarım çalışmalarının da değerlendirildiği toplantıda , diğer hizmet birimlerinin çalışmaları hakkında görüş ve öneriler alınarak toplantı tamamlandı.

Yorumlar (0)
banner11
banner12
21
açık
banner125
banner18
banner74