DİŞ SAĞLIĞI KONULU KONFERANS

Karabük Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi tarafından yürüt

Güncel 16.03.2015, 10:58 16.03.2015, 10:58
8
DİŞ SAĞLIĞI KONULU KONFERANS
banner36

Karabük Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi tarafından yürütülen “Ben de Fırçalıyorum” kampanyası kapsamında Karabük Polis Meslek Eğitim Merkezinde ağız ve diş sağlığı konulu konferans düzenledi.


 

DSCF0193Karabük Polis Meslek Eğitim Merkezi Konferans salonunda gerçekleştirilen etkinliğe Ağız ve Diş Hastanesi Başhekimi Ahmet Ustaoğlu Karabük Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdür Vekili Ayhan Arslan, müdürler, diğer yetkililer ile öğrenciler katıldı.

 

Seminer öncesi bir konuşma yapan Ahmet Ustaoğlu “Ülkenin güvenlik ve asayişinden sorumlu olan Emniyet Teşkilatı ile böylesine anlamlı bir kampanya için bir ara gelmekten büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden Ustaoğlu ; başta siz öğrenciler olmak üzere ilgili tüm kişiler sağlığınıza dikkat ederseniz görevinizi en şekilde yaparsanız, bizim amacımız da bunun sağlamak sağlığın içinde önemli bir yer tutan ağız ve diş sağlığının kaybedilmesi durumunda tedavisi oldukça pahalı, kıymetli ülkemizin sağlığa harcadığı para 80 milyarı aştı, yurtdışına önemli dövizler ödüyoruz o yüzden dikkat etmenizi dişlerinize gereken önemi vermenizi ve yılda iki kere Merkezimize gelerek kontrolleri yaptırmanızı istiyoruz dedi. Ayrıca Başhekim Ustaoğlu kendilerine verdikleri destekten dolayı Müdür Vekili Ayhan Arslan başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti."

Karabük Üniversitesi Diş Hekimliği Öğretim Görevlisi Yrd.Doç.Dr. Gülhan Ünal Kocaman tarafından Ağız ve Diş Sağlığı konulu seminer gerçekleştirildi. Seminerin ardından Müdür Vekili Ayhan Arslan tarafından Başhekim Ahmet Ustaoğlu ve Yrd.Doç.Dr Gülhan Ünal Kocamana teşekkür belgesi verildi.

Karabük Kamu Hastaneleri Birliği Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi tarafından yürütülen kampanya kapsamında gerçekleştirilen seminer öğrenciler tarafından ilgiyle izlendi ardından diş macunu ve diş fırçası dağıtımı gerçekleştirildi, Kampanya ile ilgili olarak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde ayrı bir stant açılarak vatandaşların ağız ve diş sağlığı ile ilgili olarak dikkat edilmesi gereken noktalar anlatıldı.
Yorumlar (0)
15
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74