DİKMEN, GRUP YOLLARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Karabük İl Genel Meclis Başkan Vekili Seyfettin Dikmen, genişletme çalışmaları devam eden grup yollarında inc

banner73
Güncel 13.01.2016, 10:40 13.01.2016, 10:40
16
DİKMEN, GRUP YOLLARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
banner36

Karabük İl Genel Meclis Başkan Vekili Seyfettin Dikmen, genişletme çalışmaları devam eden grup yollarında incelemede bulundu.


 

20160112AW630330_01İl Genel Meclis Başkan vekili Dikmen, incelemeler sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, Çukurca, Tandır, Mehterler, Ortaca, Karaşer köyleri grup yolunda genişletme çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Ortaca köyü ve mahalle yollarının yanı sıra 6 ay önce tamamen yanan ve tekrar yapımına başlanan Çukurca köyündeki köy konağı-cami inşaatında da incelemelerde bulunduklarını ifade eden Dikmen, “Köylülerimizin köylerine daha kaliteli yollardan ve tehlikesizce ulaşabilmeleri için çalışmalarımız devam etmektedir.

Grup yollarımızda genişletme ve altyapı çalışmaları yapıyoruz. Belirli bir program dahilinde genişletme yaptığımız grup yollarının asfaltlarını yapacağız. Hedefimiz tüm grup yollarımızda 2019 yılına kadar genişleme ve asfaltlama çalışmaları tamamlamak.

Yerinde incelediğimiz ve çalışmaların devam ettiği Çukurca-Tandır-Mehterler- Ortaca-Karaşer grup yolumuz çok güzel olmuş tamamlandığında daha da güzel olacak ve vatandaşlarımız köylerine ulaşımı kolaylaşacak.

Bu güzel çalışmalarından dolayı İl Özel İdaremiz Genel Sekreteri Mehmet Uzun ile Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdür ve personeli ile köy muhtarlarımıza gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Yorumlar (0)
9
açık
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74