DEVA PARTİSİ MİLLETVEKİLİNDEN ÖZÇELİK İŞ SENDİKASINA ZİYARET

Deva Partisi İstanbul Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Yeneroğlu Özçelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz’ı ziyaret etti.

banner108
Güncel 19.11.2021, 14:15
213
DEVA PARTİSİ MİLLETVEKİLİNDEN ÖZÇELİK İŞ SENDİKASINA ZİYARET
banner36

Bir dizi çalışmalar ve basın toplantısı için Karabük’e gelen Deva Partisi İstanbul Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Yeneroğlu Özçelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz’ı ziyaret etti.

Sabah saatlerinde Karabük'e gelen ve bir basın toplantısı düzenleyen Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yeneroğlu, Özçelik İş Sendikası Karabük Şubesini de ziyaret etti.

Özçelik İş sendikası Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz ve Yönetimi tarafından şube binasında karşılanan Genel Başkan Yardımcısı Yeneroğlu’na Deva Partisi Karabük İl Başkanı Yusuf Aydın, Merkez İlçe Başkanı Av. Ayhan Duru, Safranbolu İlçe Başkanı Muhammet Yavuz ve İl Başkan Yardımcısı Soner Alkan eşlik etti.

Şube Başkanı Yılmaz’dan sendika çalışmaları ve Kardemir işçilerinin durumu hakkında bilgiler alan Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yeneroğlu, işçilerin yanlarında olduklarını, çalışanların hak ve menfaatlerinin koruyucusu olan sendikalara da destek verdiklerini belirterek, Şube Başkanı ve Yönetimine başarılar diledi.

Kenan Yılmaz ise Karabük programında kendilerine de ziyaret için vakit ayırdıkları için Mustafa Yeneroğlu’na teşekkür etti.

Yorumlar (0)
banner11
8
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74