DALDALLI'DAN VEDA ZİYARETİ

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Genel Merkezine Daire Başkanı olarak atanan Karabük Aile ve Sosyal Politik

banner73
Güncel 05.02.2016, 18:01 05.02.2016, 18:01
13
DALDALLI'DAN VEDA ZİYARETİ
banner36

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Genel Merkezine Daire Başkanı olarak atanan Karabük Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Durmuş Ali Daldallı, Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’a veda ziyaretinde bulundu.


 

20160205AW651820_01Ziyaret sonrası konuşan Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, Daldallı ile birlikte Safranbolu’ya çok güzel hizmetler gerçekleştirdiklerini dile getirerek “En zor görevde görev yaptığı süre zarfında hiçbir sıkıntı yaşamaksızın görevini başarı ile yürüttü. Daha önce Ankara’da edinmiş olduğu tecrübeyi Karabük ‘e fazlası ile aktardı.

Bununla birlikte Durmuş Ali bey ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü her zaman hizmet ile anıldı. Müdürlüğü hizmet yapan bir kurum haline getirdi. Ben müdürümüzün başarılarını tebrik ediyorum. Hükümetimizde onun bu başarılarını gördü ki, Bakanlıkta en fazla gündemde olan göç ile ilgili birimin başına getirdi.

Malumunuz Türkiye’nin en önemli konularından birisi de göç. Bu konunun başına da Durmuş Ali beyi getirdiler. Ben bu vesile ile değerli dostuma şimdiden yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Durmuş Ali Daldallı ise, “Ben de Dünya Miras Kenti Safranbolu’nun deneyimli, başarılı ve dost canlısı Belediye Başkanı Sayın Dr. Necdet Aksoy beyefendiye bu güzel sözlerinden ötürü teşekkür ediyorum.

Kendileri sağ olsunlar gerçekleştirdiğimiz her çalışmada destek oldu. Ben kendilerini bir ağabey olarak görüyorum. Karabük’te ne kadar başarılı çalışmamız var ise arkamızda en çok başkanımızın desteği olduğunu söylemek isterim. İnşallah bundan sonra Safranbolu’nun da Ankara’da fahri bir temsilcisi olacağız. Ben yeniden kendilerine ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretin ardından Başkan Aksoy Daldallı’ya SAKEM’de yapılan bir ebru tablo hediye etti.
Yorumlar (0)
7
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39