ÇOCUKLARININ SAHİP ÇIKMADIĞI ADAM HUZUR EVİNE YERLEŞTİRİLDİ

76 yaşındaki Mustafa Duman, geçici olarak huzurevine yerleştirilmek üzere Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü tarafından evinden alındı.

banner108
Güncel 14.12.2020, 16:51 14.12.2020, 16:57
2888
ÇOCUKLARININ SAHİP ÇIKMADIĞI ADAM HUZUR EVİNE YERLEŞTİRİLDİ
banner36

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde tek başına yaşayan ve ihtiyaçlarını karşılayamayan 76 yaşındaki Mustafa Duman, geçici olarak huzurevine yerleştirilmek üzere Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü tarafından evinden alındı.

Safranbolu ilçesi Hüseyin Çelebi Mahallesi'nde ikamet eden ve ihtiyaçlarını karşılayamadığı için zor günler geçiren 6 çocuk babası Mustafa Duman’ın (76) yardımına Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü yetişti. Kış mevsiminin gelmesi nedeniyle yaşanabilecek olumsuzluğa karşı yaşlı adam geçici olarak huzurevine yerleştirmek üzere evinden alınarak sağlık kontrolünden geçirildi. Bir dizi sağlık sorunları bulunan yaşlı adamın bir süre hastanede tedavisinin yapıldıktan sonra geçici olarak huzurevine yerleştirileceği öğrenildi.

Öte yandan, Aile ve Sosyal politikalar İl Müdürlüğü Cumhuriyet Başsavcılığı’na yaşlı adama bakım görevini yerine getirmedikleri gerekçesi ile çocukları hakkında suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi.

Yorumlar (1)
Elif Emine Alipek 10 ay önce
Yaşlı amca adına çok sevindim...
Umarım sıcacık odasında buram buram huzur kokan çorbasını yudumlarkende görürüz..
Dilerim o 6 çocuğunda aynını yaşamadan Rabbim canlarını almasın..
15
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74