CHP SEÇİM STARTINI VERDİ

CHP SEÇİM STRATINI VERMEDEN ÖNCE PARTİLİLERİN KATILIMI İLE BİRLİKTE İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLEDİ &

Güncel 13.04.2015, 00:26 13.04.2015, 00:26
41
CHP SEÇİM STARTINI VERDİ
banner131
banner36

CHP SEÇİM STRATINI VERMEDEN ÖNCE PARTİLİLERİN KATILIMI İLE BİRLİKTE İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLEDİ


 

chp-secim-starti

 

7 Haziran seçimlerinde ön seçim ile adaylarını belirleyen CHP Karabük İl Başkanlığı seçim startını vererek, "Seçim Çalıştayı" düzenledi.

Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Odası'nda düzenlenen çalıştaya CHP İl Başkanı Av. Erdoğan Dinçel, CHP Karabük milletvekili adayları Cevdet Akay ve Mustafa Akay ile ilçe başkanlar ve partililer katıldı.

Toplantının basına açık kısmında konuşan CHP Karabük İl Başkanı Erdoğan Dinçel, Türkiye'nin önemli bir seçime doğru gittiğini belirterek, ülkenin geleceğinin oylanacağı bir seçim geçireceklerini söyledi.

İnsanca ve özgürce yaşamak için vatandaşların oy kullanacağını belirten Dinçel, “İnsanca yaşamak, her bireyin Anayasa ile güvence altına alınmış en temel hakkıdır. Bu nedenle seçimler de partimizi iktidara taşıyarak, insanca yaşamanın yolunu açmak durumdayız. Yaşamanın en önemli sorularından biri sağlık sorunudur. Ekonomik özgürlük ve güvence de burada önemli bir tutuyor. Biz bunun için yola çıktık. Partimiz şehrimizin emekçi kenti olmasında önemli bir yere sahip. Karabük emeklinin başkentidir. Biz büyük mücadeleler verdik. Karabük'te fabrikanın temellerini atarak, bir şehrin doğuşunu sağladık. Emekliler ile ilgili projelerimiz iktidar partisini rahatsız ediyor. Seçim çalışmalarımız devam edecek. Karabük'te ve ülkemizde iyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum” dedi.

Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Yorumlar (0)
banner11
banner12
15
açık
banner125
banner18
banner74