CEYLAN 'SÖZÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ'

MEHMET CEYLAN "VERDİĞİMİZ SÖZLERİN ARKASINDAYIZ"  

Güncel 19.03.2014, 19:56 19.03.2014, 19:56
9
CEYLAN 'SÖZÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ'
banner36

MEHMET CEYLAN "VERDİĞİMİZ SÖZLERİN ARKASINDAYIZ"


 

sozler-ceylan


AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Mehmet Ceylan, "Bizler seçilelim diye değil, bizler Karabük'ümüze hizmet ve yatırım kazandırabilmek için söz veriyoruz" dedi.

AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Mehmet Ceylan 30 Mart yerel seçimleri kapsamında Yenimahalle sakinlerini parti teşkilatı ile birlikte ziyaret etti.

Ceylan, kendilerinin sadece yerel seçim için söz vermediğini, amaçlarının Karabük' hizmet kazandırmak olduğunu ifade ederek şöyle konuştu;

"Bizler sadece yerel seçim var diye Karabük'ümüze gelmedik. Şehrimize 12 yıldır AK Parti hükümeti olarak gereken ne varsa hizmet anlamında yatırım anlamında yapıldı. Benim burada ki amacım Karabük'ümüze belediyecilik hizmeti anlamında da yatırımlar kazandırmaktır. Bu süreçte söylediğim her şeyin garantisini veriyorum. Sağ olsunlar devlet kademesinde görev yapan tüm arkadaşlarım, büyüklerimiz projelerime destek veriyor ve her seferinde projelerimin arkasında olduklarını ifade ediyorlar. Bende inşallah bu seçim süreci boyunca vatandaşlarımıza anlatmış olduğum tüm projelerimi belediye başkanı olduğumda yapma gayreti içinde olacağım. Hükümet belediye ortaklığı içerisinde elimizden ne geliyorsa ve ne vaat etmişsek yapacağım. Geçtiğimiz haftalarda tüm Karabüklü hemşerilerimiz buna şahit oldu. Bazı şeyleri laf olsun diye söylemiyoruz. Kalkınma Bakanımız geldi destek sözü verdi, Bakan Yardımcılarımız geldi destek sözü verdi, Genel Başkan Yardımcımız geldi yanındayız, desteğimiz sonsuz dedi. İnşallah Karabük'ümüze elimizden ne geliyorsa yapacağız. Projelerimizin ve verdiğimiz sözlerin arkasındayız."
Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74