CEYLAN '44 BİN OY HEDEFLİYORUZ'

AK PARTİ KARABÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET CEYLAN, 44 BİN OY ALMAYI HEDEFLEDİKLERİNİ BELİRTTİ  

banner73
Güncel 15.12.2013, 10:23 15.12.2013, 10:23
10
CEYLAN '44 BİN OY HEDEFLİYORUZ'
banner36

AK PARTİ KARABÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET CEYLAN, 44 BİN OY ALMAYI HEDEFLEDİKLERİNİ BELİRTTİ


 

CEYLAN “BU SEÇİMLER, KARABÜK İÇİN FIRSATLARI BARINDIRAN BİR SEÇİM OLACAK”


 

ceylan-44bin-oy


AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan, partisinin Karabük’teki oy potansiyelinin kamuoyuna son olarak yansıyan anketlerdeki gibi olmadığını ve daha yüksek olduğunu belirtti.

Ceylan, 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde 44 Bin gibi bir oy almayı hedeflediklerini ifade ederek şu açıklamalarda bulundu;

cylan-haber-yazi“Kamuoyuna yansıyan son anket sonuçları bizim oy potansiyelimizi yansıtmıyor. En son genel seçimlerde AK Parti’nin oy oranı %58 civarında. Benimde aday olduğum 2007 genel seçimlerinde de %56-57 civarında oy almıştık. Tabi ki 2009 yerel seçimlerinde partimiz açısından bir yol kazası oldu. Bu yerel seçimleri de bu şekilde olacak diye değerlendirmemek lazım. Teşkilatımız çok prensipli ve bilimsel bir şekilde çalışıyor. Bizim merkez ilçeye kayıtlı üye sayımız 22 bin civarında ve her geçen gün artıyor. Arkadaşlarımız mahalle mahalle teşkilatlanıyor. Karabük’ün 27 mahallesinde mahalle başkanları ve 15 kişilik yönetim kurulu söz konusu. Çok ciddi ve disiplinli bir teşkilat çalışması yürütüyoruz. Dolayısıyla 22 bin üyenin yanlarındaki eşleri ile birlikte 44 bin oy eder. Biz sadece üyelerimizin oylarını sandığa yansıtabilirsek bu oyu almış oluruz ve İnşallah ta buna gayret ediyoruz. Bu oran bile son genel seçimlerinde aldığımız oyu aşan bir orandır. Biz en son genel seçimlerinde aldığımız oy oranının üstünde bir oy alarak seçilmeyi hedefliyoruz ve buna da yürekten inanıyoruz. Elbette ki Karabük halkının sağduyusuna da inanıyoruz.”

Mehmet Ceylan, önümüzdeki yerel seçimlerin Karabük için sıradan bir seçim olmadığını ve büyük fırsatları barındıran bir yerel seçim olduğunu söyledi.

Karabük Belediye Başkan Adayı Ceylan “Bu seçimler sıradan bir belediye seçimleri değil. Çok iyi değerlendirilmesi gereken ve Karabük’ün önünde çok iyi bir fırsatı barındıran bir seçim olacak bu. Niçin derseniz, burada partimizin iki numaralı bir ismi var. Sayın Mehmet Ali Şahin Bey, şu anda Genel Başkanımıza vekâlet eden bir konumda. Hemen bu seçimlerden sonra, üç dört ay sonra, Ağustos ayında bir Cumhurbaşkanlığı seçimleri yaşayacağız. Tabi bu seçim sonrası da Sayın Mehmet Ali Şahin Bey’e çok önemli görevler düşeceği inancındayım. Sayın Başbakanımız Cumhurbaşkanı olarak seçildiği zaman, parti tüzüğü gereği ona Sayın Şahin vekalet etmesi gerekiyor. Sayın Mehmet Ali Şahin Bey için Başbakanlık görevini de bekliyoruz. Sayın Şahin’in, Başbakanımızın, Teşkilatımızın ve halkımızın desteklerini alarak, Karabük’ün 20-30 yılda yapılacağı icraatları çok kısa bir sürede gerçekleştirebiliriz.” Diye konuştu.
Yorumlar (0)
10
az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39