ÇETİN İPEK, ADAYLIĞINI İLAN ETTİ

Güncel 20.03.2015, 17:19 20.03.2015, 17:19
23
ÇETİN İPEK, ADAYLIĞINI İLAN ETTİ
banner36
ipek-20.03-1

 

MHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI İLAN EDEN ÇETİN İPEK “İKTİDARA BERABER YÜRÜYORUZ”


 

ÇETİN İPEK’E DİĞER ADAY ADAYI DURMUŞ YALÇIN’DA DESTEK VERDİ


  

Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Milletvekili Aday Adaylığını açıklayan Çetin İpek, bu gün il binasında bir basın toplantısı düzenleyerek adaylığını ilan etti.

Çok sayıda partilinin katılımı ile aday adaylığını açıklayan Çetin İpek’in yanında diğer bir aday adayı olan Durmuş Yalçın’da hazır bulundu.

İl Başkanı Burhanettin Arslan’ın açılış konuşmasından sonra aday adaylık başvurusu yaptığını ilan eden Çetin İpek partililere karşı bir konuşma yaptı.

İpek konuşmasında şu açıklamalarda bulundu;
ipek-20.03-47 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçiminde Karabük’ü temsilen Milliyetçi Hareket Partisi’nin aday adayı olduğumu sizlerin huzurunda beyan etmek isterim.

Yapılacak olan genel seçimler başta Karabük’e hizmet etmek için, sonrada partime güç vermek, destek vermek için aday adaylığı müracaatını yaptım.  Halis niyetle bu yola çıkanların Allah yar ve yardımcısı olsun.

Sözlerime başlamadan önce 1979 Karabük-Safranbolu doğumluyum.  Evliyim ve 2 çocuk sahibiyim. İstanbul ve Karabük’te inşaat sektörüyle uğraşmaktayım.

Şunu özellikle beyan etmek isterim. Bu partinin Milliyetçi Hareket Partisi’nin ve bu toprakların Karabük’ün öz evladıyım. Hamurumun yoğrulduğu tarihten beri hem Milliyetçi Hareket Partiliyim ve bu kutlu davanın mücadelesi içindeyim. 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde Milliyetçi Hareket Parti’nin vekil değil vekiller çıkaracağına inanıyorum.

17-25 Aralık operasyonlarını içlerine sindirenler, vatanın bölünmez bütünlüğüne kast edenler, terörist başıyla kol kola girip bölünme sürecini barış süreci olarak yutturmaya çalışanlar unutmasınlar ki, 8 Haziran sabahı Milliyetçi Hareket Partisi tokadı yüzlerine vuracak ve bu millet onlara gerekli dersi verecektir.

ipek-20.03-3Biz Karabüklüyüz. Karabük’te Milliyetçi Hareket Partisi olarak 2 milletvekili çıkartmaya ve Milliyetçi Hareket Partisini 1. Parti yapmaya hazırız. Bizler, bu salondakiler buna sonuna kadar inanıyoruz.

Karabük’ün sıkıntılarını çok iyi analiz ediyoruz.  Karabük’te nelerin eksik olduğunu çok iyi biliyoruz. Nelerin yapılması gerektiğini ve nelerin bu güne kadar yapılmadığının farkındayız. Karabük’e deniz getireceğiz deyip sanki Bartın’daki denizi Araç çayına bağlayacaklarmış gibi konuşup hala palavra atanlara, hala hayal satanlara diyorum ki;  sizler ilk önce 5 sene önce verdiğiniz sözleri yerine getirin. Karabük’teki işsizlik verilerine bir göz atın. Esnafın Sanatkarın durumuna bir bakın.

Sezondan sezona Karabük’e gelen sadece partisinin vekilliğini yapıp Karabüklüleri unutan vekillerden olmayacağız. Tekrarlamak istiyorum; Bizler hazırız. Milliyetçi Hareket Partisi hazır. Milliyetçi Hareket Partisi ülkemizin kurtuluş kapısıdır ve bu ülkeyi PKK-AKP ortaklığına teslim etmeyecektir.

Buradan Karabük halkına sesleniyorum; Yolsuzluğa-hırsızlığa ortak olanlara dur demenin vakti gelmemiş midir? 7 Haziran’da Milliyetçi Hareket Partisi ni iktidara taşıyamazsak bu ülkeyi PKK-AKP ortaklığına teslim etmiş oluruz.

Allah muhafaza..!

ipek-20.03-221 Mart Cumartesi (yarın) MHP’nin 11. Olağan kongresi var. Nevruz bayramına denk gelen kongremizi bir şölene çevirmek adına bizler Ankara’da olacağız. Bizler nevruzu Türklük -Ahlak ve Şuuruyla Ankara’da kutlayacağız.  Bütün hemşerilerimizi ve partilileri bu vesile ile davet ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, ’’diriliş ve yeniden ortaya çıkış’’ mantığıyla, 21 Mart Nevruzunu 13 yıllık fetret döneminin sonu olarak ilan etmiştir. Nevruzda artık başkaları değil, Türk milliyetçileri konuşacaktır.

Sizleri Yüce Mevla’mın 99 adı ile selamlar, hepinizi Allaha emanet ederim.

Ne Mutlu Türkü Diyene…

Yorumlar (0)
4
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74