'BU PARTİDEN MİLLETTE HİZMETKÂR ÇIKAR, YALANCI ÇIKMAZ'

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, “Bu partiden millette hizmetkâr çıkar, yalancı çıkmaz bunu Karabük bilsin”  

Güncel 27.04.2015, 17:20 27.04.2015, 17:20
23
'BU PARTİDEN MİLLETTE HİZMETKÂR ÇIKAR, YALANCI ÇIKMAZ'
banner36

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, “Bu partiden millette hizmetkâr çıkar, yalancı çıkmaz bunu Karabük bilsin”


 

SAYLAR TİMURÇİNEskipazar İlçe Teşkilat Başkanlığı tarafından düzenlenen programda Karabük’e AK Parti İktidarı tarafından yapılan hizmetleri anlatan Başkan Saylar, Araştırma Hastanesi, Üniversite, Yollar, Tüneller gibi birçok hizmetin AK Parti iktidarı döneminde yapıldığını söyledi.

AK Parti’nin 2002 yılında kurulduğunu anımsatan Saylar, “2007 milletvekili seçiminde ve 2011 yılında da bir seçim bildirgesi yayınladık. Bizler hem Eskipazar’a hem Karabük’e hem de Türkiye’ye verdiğimiz sözleri yerine getirdik. 2002 yılından şu güne kadar neler yaptık. Eskipazar’dan Gerede’ye, Karabük’e olan yolu yapmışız, tüneli yapmışız, ışıklandırmasını yapmışız. Karabük - Kastamonu yolunu ve Eflani yolunu yapmışız. Karabük’e 43 bin öğrencisi olan üniversiteyi yapmışız. Karabük’ün tüm köylerini KÖYDES projesi altında yollarını, su, kanalizasyon, elektrik sorunlarını çözmüşüz. Yenice yollarını ve tünellerini yapmışız. Yalnızca Yenice tünellerinin ışıklandırılması 30 milyon TL tutarında. Safranbolu’da tüm kamu yatırımlarını, Karabük’teki tüm il müdürlüklerini bitirmişiz. Bizden önce iktidara gelenlerin hiçbiri Eskipazar’da yıllarca Mermer yolunu yapamadı, ama kim yaptı bizim iktidarımız döneminde yapıldı. Eskipazar’da Belediye Başkanımın 2014’te verdiği sözlerinin yüzde 45-50 oranın da yapmış vaziyette. Birileri çıkacak verdiği sözlerden hangilerini gerçekleştirdiğini Karabük ve Eskipazar halkına gösterecek ki bizde diyeceğiz ki alnından öpelim. Bu partide millette hizmetkâr çıkar yalancı çıkmaz, bunu Karabük bilsin” diye konuştu.

“BİZ BU MİLLETİN HİZMETKÂRIYIZ VE HİZMETKÂRI OLMAYA DA DEVAM EDECEĞİZ”

Muhalefet partilerinin hiçbir zaman ülkeyi yönetmeye talip olmadıklarını da ifade eden Saylar, “Daha dün siyasi partilerin ülkeyi yöneten partilerin Sincan’ da tank yürütürken sesleri çıkmıyordu; ama biz şimdi tank yapıp dağlarda yürütüyoruz, hizmete bakacaklar. Biz bu milletin hizmetkârıyız ve hizmetkârı olmaya da devam edeceğiz. Daha dün millet meclisinde başörtülü kardeşimiz dışarı dışarı diye yuhalanırken onlar da mecliste oturdular sesleri çıkmadı. Kendi başörtülü milletvekilinin başını açtılar. Önce onun cevabını versinler.

Kardeşlerim her şeyden önce CHP genel başkanı SSK Genel Müdür iken bu millete ödeyecek maaşım yok param yok deyip SSK’nın tüm mallarını sattı ve bu ülkede maaşı öyle ödedi. SSK’yı batırdı önce onun hesabını versin. Önce eline hesap makinesi alsın, ondan sonra bu millete gelsin desin ben bu ülkeyi yönetmeye talibim. Hiçbir zaman ülkeyi yönetmeye talibim diyemiyor. Çizdiği tek şey var; yüzde 35 oya talibim. Ülkeyi yönetmeye hiçbir zaman talip değil.MHP bakıyorsunuz, dediği bir tek şey var; aldığı oyu korumak. Bir tanesi de barajı geçmek derdinde” dedi.

“LAFLA PEYNİR GEMİSİ YÜRÜMEZ”

AK Parti’nin ülkeyi yönetme derdinde olduğunu ve millete, ümmete, mazlumlara hizmet borçlarının olduğunu söyleyen Saylar konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Bizde bu ülkeyi yönetme derdindeyiz. Bizim hem bu millete hem de dünya mazlumlarına hem de bu ümmete borcumuz var. Bizim hizmet borcumuz var. Onlar, bunları rüyalarında bile göremezler. Biz anayasayı da değiştireceğiz, biz dünyada yeni bir medeniyeti de kuracağız, biz kanal İstanbul’u da yapacağız. Üçüncü hava alanını da yapacağız, nükleer santralde kuracağız. İsmetpaşa’daki OSB kuracağız, biz buradaki Ak kayayı da yapacağız. dsc_0136__largeOnları da görecekler. Akbaş barajını da yapacağızhavaalanı da yapacağız, o zaman diyorum ki çıkın sizde Eskipazar’a şunu yapacağız. Karabük’e şunu yapacağız. Bu ülkenin yönetimine iktidarına talibiz. Şu memlekettehavaalanı yapacağız. Diyemezler çünkü ülkenin yönetimine talip değiller. Lafla peynir gemisi yürümez, laf ile peynir gemisi yürüseydi bu ülkede fareler padişah olurdu. Bizler, her zaman diyoruz, AK Parti bu ülkeye hizmet için var, bu ümmete, bu insanlığa hizmet adına var. Bizde iki milletvekili adayımız ile seçim startını verdik ve çalışmalarımıza başladık. Rabbim bizleri bu çıkmış olduğumuz bu yolda muvaffak eylesin. Allah yar ve yardımcımız olsun.”

 

Yorumlar (0)
21
hafif yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74