BELEDİYE İŞ MERKEZİ İNŞAATI YÜKSELİYOR

Mülkiyeti Karabük Belediyesi’ne ait olan, yaklaşık 4 bin metre kare alan üzerine inşa edilen Belediye İş Mer

banner73
Güncel 27.02.2015, 16:09 27.02.2015, 16:09
19
BELEDİYE İŞ MERKEZİ İNŞAATI YÜKSELİYOR
banner36

Mülkiyeti Karabük Belediyesi’ne ait olan, yaklaşık 4 bin metre kare alan üzerine inşa edilen Belediye İş Merkezi inşaat çalışması devam ediyor.


 

27022015_belediyeismerkezi_17 katlı olarak yapımı devam eden Karabük Belediyesi İş Merkezinin tamamlanmasına yönelik çalışmalar hızlılık içerisinde sürüyor. Modern kent oluşumunun en temel yapı sistemlerinden biri olarak da değerlendirilen Karabük Belediyesi İş Merkezinin 2015 yılı içerisinde hizmete kazandırılması öngörülüyor.

Oldukça güzel bir görünüm kazanacak olan hizmet binasını Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili oldukça önemsiyor. Birçok proje gibi bu projede kendisi için oldukça önem arz ediyor. Çalışanların verimli ve daha elverişli bir ortamda, vatandaşların ise daha rahat ve modern bir mekanda tüm işlemlerini yürütmelerini sağlamak amacıyla yapımına başlanan Yeni Belediye İş Merkezi Binası, 4 bin m²’lik bir inşaat alanına sahip olacak.

İki ayrı blok olarak inşaatı devam eden alanda A blok kısmı Belediye binası olacak ve 7 katlı olacak. İş merkezi olarak yapılacak bina ise 9 katlı olacak. Otopark kısmında her bir kat 120 araçlık olacak olup, binaların ön cephesinde 15 dükkan ve iş merkezinde ise 77 büro yer alacak. Tamamen cam giydirmeli ve modern bir şekilde olacak olan Belediye ve İş Merkezi inşaatında Avrupa’da yoğun olarak kullanılan Cobiax sistemi kullanılıyor. Türkiye’de ilk kez Karabük’te uygulanan Cobiax sistemi, binalarda depreme karşı daha da dayanıklı olmasını sağlayan, beton yoğunluğunu azaltarak binanın yükünü ve ısı ile ses yalıtımını azaltıyor.
Yorumlar (0)
13
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39