BAŞKAN VERGİLİ MESAİSİNE ESNAF ZİYARETİYLE BAŞLADI

Başkan Vergili mesaisine Bayır Mahalle, Fevzi Fırat Caddesinde ki esnafları ziyaret ederek başladı

Güncel 26.07.2022, 10:43 26.07.2022, 11:03
645
BAŞKAN VERGİLİ MESAİSİNE ESNAF ZİYARETİYLE BAŞLADI
banner36

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili mesaisine Bayır Mahalle, Fevzi Fırat Caddesinde ki esnafları ziyaret ederek başladı.

Esnafların iş yerlerini tek tek ziyaret eden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, esnafların şikâyetlerini ve isteklerini dinleyerek not aldırdı.

Başkan Vergili; “Biz Karabük'te bir aileyiz. Kimisi beni evladı, kimisi ağabeyi ya da arkadaşı gibi görüyor. Bu sevgiye layık olabilmek ve sorunları çözebilmek adına mesai arkadaşlarımla birlikte elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Mahallelerimizdeki Gezici Başkanlık Ofisi Uygulamasından sonra esnaf kardeşlerimizin de işyerlerine ziyaretler yaparak çaylarını içip sorunlarını dinliyorum. Fırsat buldukça merkezdeki ve mahallelerimizdeki esnaf arkadaşlarımıza ziyaretlerimiz devam edecek” dedi.

Yorumlar (4)
Ali Cantez 2 ay önce
Bunlar seçimin ayak sesleri gibi me geliyor. Bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü misali... İktidarın küçük ortağı hayat Pahalılığı oldukça milletten oy alamazsın
Ali Cantez 2 ay önce
Ne diyelim Allah Hakkımıza Halkımıza Hayırlısını Nasip etsin. Başarılı bürokrat göremiyorum Karabük te
vatandaş 2 ay önce
sayın başkan önce kendi döneminde yapılan ve şu an harabeye dönen projeleri gezsin oralar ile alakalı gerekli çalışmaları yapsın 1 kent meydanı 2 hürriyet caddesi 3 minibüs durakları 4 şirinevler pazaryeri 5 100. yıl pazaryeri ve dükkanlar 6 asansörler say say bitmez
Ramazan Mübarek 2 ay önce
Belediye Başkanlığını ittifak ortağı AKP'ye bırakacak, kendi de milletvekili adayı olacak sanırım.
banner11
banner12
29
açık
banner125
banner18
banner74