BAŞKAN SÖZEN; VAATLERİMİZİ EKSİKSİZ YERİNE GETİRMENİN ÇABASI İÇERİSİNDEYİZ

İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen; “Şimdiye kadar 12.5 Km asfalt programımızı gerçekleştirdik"

Güncel 01.09.2022, 14:19 01.09.2022, 14:30
217
BAŞKAN SÖZEN; VAATLERİMİZİ EKSİKSİZ YERİNE GETİRMENİN ÇABASI İÇERİSİNDEYİZ
banner36

İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen, şimdiye kadar 12.5 Km asfalt gerçekleştirdiklerini ifade ederek, "vaatlerimizi eksiksiz yerine getirmenin çabası içerisindeyiz" dedi.

Yoğun çalışma sezonu içerisinde bir taraftan serme sıkıştırma işlemi devam ederken diğer taraftan da asfalt plenti ve asfalt ekibiyle sahadaki çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini ifade eden İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen; “Şimdiye kadar 12.5 Km asfalt programımızı gerçekleştirdik. Bununla beraber 11 Bin Ton BSK üretimimiz gerçekleşti. Şuan itibariyle Kahyalar Köyümüzde asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Daha önce Yenice ve Merkez ilçemizde asfalt çalışmalarımız devam etmişti. Merkez ve Yenice İlçemizde de asfalt öncesi serme sıkıştırma çalışmalarımızda devam ediyor. Bugün itibariyle de Yenice ilçemizde alt temel malzeme serme, sıkıştırma işlemlerimizi tamamlamış olacağız. Diğer taraftan ise mevcut asfaltlarımızın muhafazası için yama ekiplerimizde çalışmalarına son hız devam ediyor. Yenice İlçemizde yama programımızı tamamladık. Eflani ve Eskipazar İlçelerimizde yama çalışmalarımız devam etmektedir. Vermiş olduğumuz sözleri ve vaatleri eksiksiz olarak yerine getirmenin azmi ve kararlılığı içerisindeyiz ”dedi.

112 Bin Ton BSK (Sıcak Asfalt) Üreteceğiz

Bilindiği üzere sabit konkasörümüzün kurulmasıyla birlikte artık malzemeye ücret ödemiyoruz. İhtiyaç duyduğumuz malzemeyi kendimiz üretiyoruz. Buna bağlı olarak asfalt hedefimizde ve üreteceğimiz BSK (sıcak asfalt) ile ilgili önemli artışlar oldu. Bu yıl içerisinde 112 Bin Ton asfaltı köy yollarımıza sermiş olacağız.”

İl Özel İdaremiz Artık Yatırımcı Bir Kuruluştur

Artık agregaya ödeyeceğimiz ücretin tamamını TÜPRAŞ’a Bitüm alımına aktaracağız. Böylece hedeflerimiz önemli ölçüde yükselmiş olacak. Bununla birlikte İl Özel İdaremizin bir yatırımcı kuruluş haline gelmiş olduğunun en büyük göstergesidir. Kendi kendine yeten bir kurum olmak gurur verici bir durum. İl Genel Meclis Üyelerimizin ve Mecliste aldığımız kararların büyük önemi var.Bu kararlar doğrultusunda bu işler yapılıyor.”

Az Laf,Çok İş

Başkan Sözen, son olarak yapılan hizmetler süreklilik arz edildiğini belirterek “İl Özel idaremiz sürekli hizmet anlayışıyla ve kendi kendine yeten,yenileyen, yeni hedefler ortaya koyan kurum haline gelmiştir. Çalışmalarımızı sezon sonuna kadar tamamlamış olacağız. Genel anlamda bakıldığında az laf,çok iş, çok üretim anlayışımız devam edecektir. Sahada gece gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeden azim ve gayretle çalışan tüm mesai arkadaşlarıma çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diliyorum ”diye konuştu.

Yorumlar (2)
Musa YAMAN 4 hafta önce
Seçim arifesinde çok güzel hareketler bunlar. Karabük merkeze bağlı öyle köy yolları varki insan utanır şu beyanı verirken. Bırakın asfaltı normal malzeme dahi yok. Seçim geliyor ya beyanlar ne güzel. Ak partiyi ne hale getirdiniz halktan uzaklaştırdınız ya tebrik ediyoruz ve yakinen izliyoruz...
Belenköy 1 ay önce
Yaz bitti aga 12.5 km ile gurur duyuyorsanız. Vay bu milletin haline
banner11
banner12
22
açık
banner125
banner18
banner74