BAKKA YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) Yönetim Kurulu toplantısı Karabük Valiliği toplantı salonunda gerçekl

Güncel 29.07.2015, 17:41 29.07.2015, 17:41
33
BAKKA YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI
banner36

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) Yönetim Kurulu toplantısı Karabük Valiliği toplantı salonunda gerçekleşti.


 

20150729AW488216_02Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) Yönetim Kurulu Toplantısı Dönem Başkanı Vali Orhan Alimoğlu Başkanlığında Karabük Valiliği Toplantı Salonunda yapılan toplantıya Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu, Zonguldak Valisi Ali Kaban, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Bartın İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, Karabük İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, Karabük TSO Başkanı Tuncay Özcan, Bartın TSO Başkanı Cihat Çakır, Yönetim Kurulu Üyeleri ve BAKKA temsilcileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Karabük Valisi Orhan Alimoğlu, “Ajansımızın her ay mutat toplantısı oluyor, ajansımızın adı üzerinde zaten kalkınma ajansı.Kalkınma denince iktisadi, sosyal, kültürel hepsi giriyor.

Bölgemizin ve üç ilimizin kalkınması, gelişmesi ve daha da iyileşmesi için yapılması gerekenler üzerinde konuşuyoruz kararlar almaya ve uygulamaya çalışıyoruz. Bu ayda yine gündemimizdeki bu mahiyetteki konuları görüşeceğiz, kararlara bağlayacağız. Toplantımızın bölgemize hayırlı, uğurlu olmasını temini ediyorum.”dedi.

Vali Orhan Alimoğlu’nun açılış konuşmasının ardından toplantı yönetim kurulu üyelerinin karşılıklı görüş alışverişinde bulunmalarının sonrasında toplantı gündem maddelerinin görüşülmesi ile devam etti.

Yorumlar (0)
banner11
banner12
-8
hafif kar yağışlı
banner17
banner18
banner39
banner74