AYHAN AKBAŞ MHP'DEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Güncel 16.03.2015, 18:53 16.03.2015, 18:53
49
AYHAN AKBAŞ MHP'DEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
banner36

ayhan-akbas-16.03-1 

 

MHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYAN AYHAN AKBAŞ’A DESTEK AMACIYLA GELEN ÇOK SAYIDA VATANDAŞ DİKKATLERİ ÇEKTİ


 

AYHAN AKBAŞ “ADAY OLSAM DA, OLMASAM DA SONUNA KADAR PARTİM İÇİN TÜM GÜCÜMLE ÇALIŞACAĞIM”


  

Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Milletvekili Aday Adayı Ayhan Akbaş, geçtiğimiz Cuma günü parti genel merkezine müracaatta bulunmuştu.

Bu günde parti il binasında bir basın toplantısı düzenleyen Akbaş, aday adaylığını ilan etti.

İl Başkanı Burhanettin Arslan ve Merkez İlçe Başkanı Yalçın Samet Sarıtaş’ın da hazır bulunduğu basın toplantısında, Ayhan Akbaş’ı desteklemek üzere gelen çok sayıda vatandaş da dikkatlerden kaçmadı.

Akbaş’ın aday adaylığını ilan ettiği toplantıya, Eskipazar’ın eski Belediye Başkanı Hüseyin Dönmez, Karabük Şoförler Odası Başkanı Ahmet Karabacak, DYP Eski İl Başkanı Osman Natıroğlu, MHP Eski İl Başkanı ile Merkez İlçe Başkanı Metin Demirel ve Feramuz Akbulut gibi kamuoyu tarafından tanınan önemli isimlerde hazır bulundu.

İl Başkanı Burhanettin Arslan’ın konuşmasının ardından veciz bir konuşma yapan Ayhan Akbaş, konuşmasında şu görüş ve düşüncelere yer verdi;
ayhan-akbas-16.03-2Öncelikle böyle bir toplantıda bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize hoş geldiniz der, saygı ve selamlarımı sunarım.

Ben 1978 Karabük Eskipazar doğumluyum. İlk orta ve lise tahsilimi Karabük’te, üniversite tahsilimi İstanbul üniversitesi iktisat fakültesi maliye bölümünde tamamladım. Mali müşavirim. İçinizden biri olarak Doğup büyüdüğüm Karabük’ümüzde akaryakıt nakliye, yurt ve gıda sektörlerinde ticari faaliyetime devam etmekteyim. Evli ve dört çocuk babasıyım.

Milletin iradesinin ortaya koyulduğu bir genel seçim maratonuna daha girdik.7 Haziran seçimleri Türk siyasi hayatının dönüm noktası olabilecek öneme sahiptir. Bu yüzden aday olmak, listelerde olmaktan ziyade 7 Haziranda var olmak anlayışıyla elimizden geleni sonuna kadar yapacağız. Ne yazık ki, Hukukun gölgelendiği, adaletin askıya alındığı, sosyal ve siyasal gerilimlerin tırmandırıldığı bir ülkede, 13 yıldır milletimizden aldığı emaneti, milletimizin milli ve manevi değerlerini hiçe sayarak kullanan AKP iktidarı, ortak değerleri aşındırmış ve toplumsal hoşgörüyü zehirlemiştir. Siyasi ve ahlaki kirliliği yaygınlaştırmıştır. Adalete darbe vurmuş, rüşvet ve yolsuzluklara kol kanat germiştir. Etnik bölücülüğü beslemiş, hainler ve işbirlikçileriyle beraber yürümüştür.

Tüm bunların yanında, ekonomi ise tam bir yıkım ve enkaz halini almıştır. Zengin daha zengin, fakir ise içler acısı hale gelmiştir.  Alın terinin karşılığı simit hesabı üzerinden verilmektedir

Bu karanlık tablolar ortadayken, gücünü mensubu olmaktan şeref duyduğumuz yüce Türk Milleti'nden alan Türk Milliyetçileri olarak bizlere çok büyük görevler düşmektedir. Yılmadan, yorulmadan, umutsuzluğa kapılmadan, kalp kırmadan, kırılmış kalpleri kazanarak her bir bireye ulaşacağız. Milliyetçi Hareket Partisi doymayan, giymeyen, gezmeyen, gülmeyen milyonların hakkını ve alacağını savunmak için iktidar olacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi ilkeleriyle, hedefleriyle, yetişmiş kadrolarıyla ve tertemiz idealleriyle iktidar olmaya hazırdır. Buna sonuna kadar inanıyoruz. Türk milletini, Milliyetçi Hareket'in tek başına iktidarında aydınlık geleceğe birlikte yürümeye çağırıyoruz.

ayhan-akbas-16.03-3"Çağrımız,  gelecek nesillere onurlu ve güçlü bir Türkiye bırakmak isteyenleredir.

Çağrımız, Türkiye'nin birliğine, dirliğine ve geleceğine duyarlı bütün vatanseverleredir.

Çağrımız, 'Tek vatan, tek bayrak, tek millet, tek devlet, tek dil' anlayışından asla taviz vermeyenleredir.

Siz değerli Gönültaşlarımızın dualarına güveniyorum.

Tüm bu duygu ve düşüncelerle, Gerek aldığım eğitim, gerekse ticari hayatta edindiğim tecrübelere istinaden, memleketimize katkı sağlama hususunda temsil ettiğim sektör ve nüfuz adına 25.dönem MHP Karabük milletvekili aday adayı oldum. Cenabı Allah çıktığımız bu kutlu yolda mahcup etmesin, tedbir bizden, takdir Cenab-ı Allah'tan.  Hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun.

Yorumlar (0)
19
açık
banner17
banner18
banner39
banner74