ASFALT YAMA ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR

banner73
Güncel 25.01.2017, 17:22 25.01.2017, 17:22
11
ASFALT YAMA ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR
banner36

Karabük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince, cadde ve sokaklarda oluşan çukurlara hava şartlarının elverdiği durumlarda yama çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.


 

Karabük Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Karabük’teki yolların bozuk satıhlarında asfalt yama çalışması yapılıyor. Karabük genelinde sürdürülen yol iyileştirme çalışmaları kapsamında, asfalt yama ekipleri altyapı çalışmaları veya kullanımda bozulan kısımlarda düzenlemelerde bulunuyor.

Yol yapım ve ihtiyaç duyulan bölgelerde açılan yeni imar yollarıyla, yaya ve araç trafik akışını rahatlatan Karabük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kaldırım yapımı ve parke taş döşemeden bordür kaplamaya kadar her alanda çalışmalar yapıyor.

Planlamada öncelik isteyen bölgelerde çok sayıda ekiple eş zamanlı olarak gerçekleştirilen çalışmalar, kentte hem yaya hem de trafik akışını rahatlatıyor. Birçok mahallede cadde ve sokaklarda bozulan yolların asfalt yama ile onarım çalışmaları devam ederken, diğer ekipler tarafından da yol yapım ve kaldırım çalışmaları sürdürülüyor. 
Yorumlar (0)
12
hafif yağmur
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74