ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

banner73
Güncel 26.11.2015, 14:22 26.11.2015, 14:22
7
ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
banner36

DSC_0130Mahallelerde asfalt çalışmalarına devam eden Karabük Belediyesi, Karabük’ü güzelleştirmeye, değiştirmeye devam ediyor.


 

Karabük Belediyesi şehrin en ücra köşesine kadar hizmet ulaştırmaya devam ediyor. Asfalt çalışmalarıyla Karabük’ün yeni yerleşim alanlarına kadar hizmet ulaştıran Karabük Belediyesi, Karabük’ün çehresini değiştirmeye devam ediyor.

100. Yıl Mahallesinde ve Kayabaşı Mahallesinde sürdürülen asfaltlama çalışmaları ile mahalle aralarında alt yapı çalışmaları yapılarak yollar sıcak asfalt ile kaplandı.

Yapılan çalışmalarla ilgili açıklamada bulunan Belediye Başkanı Rafet Vergili; “Asfalt çalışmalarımız bu yıl da hızla devam ediyor.

Tüm yollarımızı güzelleştirmeye, değiştirmeye devam ediyoruz. Alt yapısı biten bütün yollarımızda uzun yıllar kullanılacak olan kaliteli ve konforlu asfalt çalışmaları yapıyoruz. Yol çalışmaları bizim için çok önemli.

Bu yüzden bütün ara sokaklar ve ana caddelerde titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çalışmalarımızın Karabük’ümüze hayırlı olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.
Yorumlar (0)
5
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74