ALTINÖZ AK PARTİ’NİN KIZILCAHAMAM KAMPINA KATILDI

AKP Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, AK Parti Genel Merkezi Teşkilat Başkanlığı’nın düzenlediği İl Başkanları çalışma kampı için Kızılcahamam Kampı’na katıldı. 

Güncel 21.06.2021, 16:09
351
ALTINÖZ AK PARTİ’NİN KIZILCAHAMAM KAMPINA KATILDI
banner36

AKP Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, AK Parti Genel Merkezi Teşkilat Başkanlığı’nın düzenlediği İl Başkanları çalışma kampı için Kızılcahamam Kampı’na katıldı. 

KAMPTA, AK PARTİ’Yİ 2023 SEÇİMLERİNE GÖTÜRECEK YENİ YOL HARİTASI ŞEKİLLENDİRİLECEK

AK Parti Genel Merkezi Teşkilat Başkanlığı, koronavirüs nedeniyle geçen yıl gerçekleştiremediği İl Başkanları çalışma ve istişare kampını 20 21 ve 22 Haziran da gerçekleştiriliyor. AK Parti Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir ve yardımcıları ile il koordinatörlerinin katılımıyla Kızılcahamam’da üç gün süren kampta, partiyi 2023 seçimlerine götürecek yeni yol haritası şekillendirilecek.

“2023 Vizyonu Ve Hedeflerine Ulaşmak Adına Çalışmalarımızı Aralıksız Sürdüreceğiz”

AK Parti Teşkilat Başkanlığının Kızılcahamam’da düzenlediği İl Başkanları Çalışma Kampı’na katılan AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, “Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, 2023 vizyonu ve hedeflerine ulaşmak adına çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz.” dedi.

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz Kızılcahamam’da düzenlenen AK Parti İl Başkanları Çalışma Kampı’nı değerlendirdi. Altınöz, “Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızca düzenlenen İl Başkanları Çalışma kampı için Kızılcahamam'dayız. Yapacak olduğumuz çalışmaların plan ve programını netleştirip bölgemize fayda sağlayabilecek projelerin geliştirilmesi için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Karabük’te AK Parti olarak hem sahada çalışacağız hem de şehrimizi ileriye taşıyacak projeleri yakinen takip edip bir bir hayata geçirmeye devam edeceğiz inşallah.” ifadelerini kullandı.

AK Parti Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, yardımcıları, il koordinatörleri ve 81 İl Başkanlarının katıldığı kamp, 22 Haziran da sona erecek.

Yorumlar (0)
banner11
banner12
-3
hafif kar yağışlı
banner17
banner18
banner39
banner74