AKADEMİK VE EĞİTİMİ İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Karabük Valiliği ile Gazi Üniversitesi arasında “Akademik ve Eğitimi İş Birliği Protokolü” imzalandı

Güncel 27.07.2022, 21:18
416
AKADEMİK VE EĞİTİMİ İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
banner36

Ortak araştırma projesinden akademik ve bilimsel etkinliklerin organizasyonuna kadar bir çok alandaki faaliyetleri kapsayan “Akademik ve Eğitimi İş Birliği ProtokolüKarabük Valiliği ile Gazi Üniversitesi arasında imzalandı. 

Vali Fuat Gürel ile Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Yıldız tarafından imza altına alınan protokol ile; Ortak araştırma projesi, konferans, toplantı, seminer, çalıştay gibi bilimsel etkinlikler düzenlenmesi, bilgi, yayın üretimi ve paylaşımında bulunulmasının yanı sıra Bilimsel yayınlarda ve kültürel faaliyetlerde iş birliği yapılması, topluma hizmet uygulamaları, sosyal sorumluluk projeleri, öğrenci toplulukları faaliyetleri, araştırma ve uygulama merkezleri faaliyetleri, akademik ve bilimsel etkinliklerin organizasyonu yapılması planlanıyor.

Karabük Valiliği ile Gazi Üniversitesi Rektörlüğü arasında imzalanan protokolün Karabük ve öğrencileri için hayırlı olması temennisinde bulunan Vali Gürel, projenin hayata geçirilmesinde emeği bulunanlara ve projeye destek veren  Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Yıldız'a teşekkür etti.

Yorumlar (1)
Ali Cantez 2 ay önce
karabüktre karabük üniversitesi varken gidip gazi ünversitesiyle protokol imzalanması manidar
banner11
banner12
29
açık
banner125
banner18
banner74