AK PARTİ'DEN ERKEN SEÇİM SİNYALİ

AK PARTİ İL BAŞKANI TİMURÇİN SAYLAR   “ERKEN SEÇİM OLMA İHTİM

Güncel 13.08.2015, 01:06 13.08.2015, 01:06
12
AK PARTİ'DEN ERKEN SEÇİM SİNYALİ
banner36

AK PARTİ İL BAŞKANI TİMURÇİN SAYLAR


 

ERKEN SEÇİM OLMA İHTİMALİ VAR, BİZ TEŞKİLAT OLARAK HAZIRIZ”


 

“MERKEZ İLÇE BAŞKANI MUHAMMET KAYA İLE YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ”


 
sorun-yok

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, erken seçim olma ihtimali olduğunu ve bu anlamda da teşkilat olarak hazır olduklarını söyledi.

İl Başkanı Saylar, teşkilatların değişeceği yönünde son günlerde çıkan söylentilerin aksine teşkilatlarda hiçbir sıkıntının olmadığını belirterek, “Biz mevcut teşkilat kadememizle devam edeceğiz. Herkes şu an çalışıyor. Çünkü önümüzdeki süreçte erken seçim olma ihtimali var. O anlamda biz teşkilat olarak hazırız, herkes çalışıyor. Piyasada olan dedikodulara kimse inanmasın. Bilgi almak isteyen varsa bana geldin. Şu anda teşkilat ile ilgili bir değişiklik yok ve teşkilatın içerisindeki arkadaşlarla da ilgili bir değişiklik yok” dedi.

“SEÇİM YAKIN GÖZÜKÜYOR”
Koalisyon çalışmalarına da değinen İl Başkanı Saylar, şu an için CHP ile yapılan görüşmelere göre seçimin daha da yakın gözüktüğünü de kaydederek, açıklamalarına şöyle devam etti;

"Çünkü hem CHP ile yapılan görüşmeler, hem de MHP ile yapılan görüşmelerde her iki partinin de kırmızı çizgileri var, görüşleri var. Ama kırmızıçizgiler ülkenin yönetilmesi anlamında değil, şahsi siyasi tabanlara vermiş olduğu mesajlar var. Hükümetten talepleri var. Bu taleplere de bizim genel merkezimiz yaklaşmıyor. Ama kendileri hem MHP hem CHP ülkeyi yönetmek adına biz de gövdemizi elimizi taşın altına koyarız derse, buyursun gelsinler. Genel merkezlerimizin hem CHP’ye hem MHP’ye oylar oranında bakanlıklar verdiler. Ama talepleri ülkenin yönetimi ile alakalı değil, kendileri seçimde vermiş oldukları tabanlara vermiş oldukları isteklerinden dolayı şu anda koalisyon tıkanmış gibi görünüyor.

Biz seçime hazırız diyoruz, bize zaten söylediler, ‘seçime hazırlanın’ dediler, biz zaten hazırız. Bütün teşkilatlar da seçime çalışıyor."

MERKEZ İLÇE BAŞKANIMIZ İLE İLGİLİ ÇIKAN HABERLER ASILSIZ

sorun-yok-1-1Merkez İlçe Başkanı Muhammet Kaya ile ilgili çıkan dedikodu içerikli yazılara ve haberlere de itibar edilmemesini dile getiren Saylar “Şu an için bizim normalde baktığımız zaman merkez ilçe başkanımız Muhammet bey, çalışmaları hızlandırdı. Onunla alakalı da geçen herhalde medyada asılsız bir şeyler çıkmış, böyle bir şey yok, biz Muhammet beyle devam ediyoruz. Bizim partimizde her şey hizmete dayalıdır. Kağıtlarla, makamlarla da işimiz olmaz. Muhammet kardeşimiz de görevine devam edecek, bundan da kimsenin şüphesi olmasın” dedi.
Yorumlar (0)
9
açık
banner17
banner18
banner39
banner74