AK PARTİ'DE BİRLİK GÖRÜNTÜLERİ..!

Güncel 08.11.2014, 15:38 08.11.2014, 15:38
18
AK PARTİ'DE BİRLİK GÖRÜNTÜLERİ..!
banner36

akp-birlik-mesajlariAK PARTİ MERKEZ İLÇE KONGRESİ ÖNCESİ İL BAŞKANI TİMURÇİN SAYLAR BİRLİK, BERABERLİK GÖRÜNTÜLERİ VE MESAJLARI VERDİ


 

İL BAŞKANI SAYLAR, MEVCUT İLÇE BAŞKANI KEMAL KARADENİZ, İLÇE BAŞKANLIĞINA TEK ADAY OLAN TUNCAY ÖZCAN, İLÇE BAŞKANLIĞINDA İSMİ GEÇEN BÜLENT ERSÖZ, SEZGİN URFA VE MUHAMMET KAYA İLE BİRLİK GÖRÜNTÜLERİ VERDİ


  

AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar, yarın yapılacak olan Merkez İlçe Kongresi öncesi, bir basın toplantısı düzenleyerek, birlik ve beraberlik görüntülerinin yanı sıra mesajlar da verdi.

Mevcut Merkez İlçe Başkanı Kemal Karadeniz’i, yarın yapılacak olan kongrede tek aday olarak seçime girecek olan Tuncay Özcan’ı, merkez ilçe de adı geçen Bülent Ersöz, Muhammet Kaya ve Sezgin Urfa’yı yanına alarak beraberlik mesajları veren İl başkanı Saylar açıklamasında şunları söyledi;

“Bilindiği üzere AK Parti’mizde kongre süreci başlamıştır. Kongre sürecinde Merkez İlçede bir değişiklik hasıl olmuştur. Kemal Karadeniz kardeşimiz Merkez İlçe Başkanlığı konusunda affını istemiş ve görevi yeni yapacak arkadaşlara bırakmak üzere görevi tebliğ etti. Genel Merkezimiz çalışmalarında Sezgin Urfa, Hayati Demir, Muhammet Kaya, Bülent Ersöz ve Tuncay Özcan değerlendirmesinde Merkez İlçe Başkanlığı’nı tek aday üzerinden ortak bir şekilde Tuncay Özcan isminde müteakip kalınmış ve Merkez İlçe Başkanı adayımız Tuncay Özcan olarak belirlenmiştir. Ben bu süreçte bizlere yardımcı olan öncelikle Kemal Karadeniz’e, Bülent Ersöz’e, Sezgin Urfa’ya, Hayati Demir’e, Muhammet Kaya kardeşlerime özverileri davranışları için çok teşekkür ediyorum.

Kemal kardeşimizin ve ekibinin partimize verdiği hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Tabi siyasette bıraktı olmaz. Biz Kemal kardeşimizi daha siyasette bırakmayacağız ve siyasete kendisi dinlendikten sonrada devam edeceğiz. Ben bu anlamda da verdiği destekler için tekrar kendilerine teşekkür ediyorum.”

Mevcut Merkez İlçe Başkanı Kemal Karadeniz ise konuşmasında şu düşüncelerini aktardı;

“Dört yıllık görev sürecim boyunca bize destek olan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. AK Parti ailesinden, AK Parti seçmeninden, AK Parti’ye gönül vermiş herkesten helallik istiyorum. Muhakkak hatamız olmuştur. Bizde karınca kararınca, gücümüz yettiğince bu davaya hizmet etmeye çalıştık. Dört yıl uzun bir süre gibi gözüküyor ama su gibi akıp geçti. Bu arada 3 tane seçim ve kongreler geçirdik. Bunlarda üzüldüğümüz zamanlar ve sevindiğimiz zamanlar oldu. Bu dönemlerde elimizden geleni yapmaya çalıştık. Bugünde bayrağı başka bir arkadaşımıza teslim etmek üzere yarın kongreye gideceğiz. Bu anlamda Tuncay Özcan’a başarılar diliyorum. Bizim teslim ettiğimiz bayrağı daha yukarılara taşıyacağına inancımız tamdır. Bize ne zaman ihtiyacı olursa, ne zaman destek isterse her zaman kapımız açık. Biz her zaman destek anlamında kendisinin yanındayız. Allah yardımcısı olsun.”

akp-mrkz-basin-top

Yarın ki yapılacak olan Merkez ilçe kongresinde tek aday olarak seçime girecek olan Tuncay Özcan ise şu açıklamaları yaptı;

“Öncelikle tüm basın mensuplarımıza, hemşerilerimize ve AK Partimize gönül verenlere selamlar diliyorum. AK Partimizde bir kongre süreci gelip çatmıştır. Merkez İlçemizde ve diğer ilçelerimizde kongre süreci başlamış olup yapılmaktadır. Biz AK Parti olarak bu kongre sürecinden sonra eski yeni demeden tüm arkadaşlarımız ile partimize, Karabük’ümüze, memleketine, davasına gönül veren herkes ile kol kola ayrılarak değil birleşerek, tartışarak değil uzlaşarak, samimiyet ve gayret içerisinde ülkemize, yaşadığımız şehre, partimize hizmet etmenin gayreti içerisinde olacağız. Bu süreçte bizden desteğini esirgemeyen, samimiyetle her zaman yanımızda olan tüm dostlarımıza ve arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonraki süreçte de Karabük halkı bizim partimizin içerisinde birlik beraberliği ve kaynaşma içerisinde olduğunu görecektir. İnşallah şehrimize yapılan hizmetlere de bu birlik, beraberlik ve samimiyet yansıyacaktır. Ben yarın tüm hemşerilerimizi kongremize davet ediyorum. Saygılar sunuyorum.”

Bu açıklamaların ardından merkez ilçe başkanlığında ismi geçen, Sezgin Urfa, Muhammet Kaya ve Bülent Ersöz’de kısa birer konuşma yaparak partililere ve delegeye birlik mesajları verdiler.
Yorumlar (0)
12
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74