AK PARTİ TEŞKİLATI YATIRIMLARI İNCELEDİ

AK Parti Karabük teşkilatı yapımında son aşamaya gelinen ve tamamlanan yatırımları inceledi

Güncel 14.09.2022, 10:10 14.09.2022, 10:51
586
AK PARTİ TEŞKİLATI YATIRIMLARI İNCELEDİ
banner36

AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal, Niyazi Güneş ve AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz Karabük’te yapımında son aşamaya gelen ve yapımı tamamlanan yatımları inceledi.

AK Parti teşkilatı, yapımı kısa sürede tamamlanacak olan Beşbinevler Ek Hastane Binası, 200 Evler sentetik çimli, 4 kulvarlı yürüyüş parkurlu Onur Sahasını, yapımı tamamlanan Safranbolu Yenimahalle Aile Sağlığı Merkezi ile 112 Acil Çağrı İstasyonu, Safranbolu İlçe Sosyal Güvenlik Kurumu ve Şehit Metin Arslan İlkokulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu. 

AK Parti teşkilatı inceleme ve ziyaretleri esnasında Karabük İl Sağlık Müdürü Ahmet Sarı, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, İl Gençlik ve Spor Müdürü Coşkun Güven ile İl Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü İsmail Yıldırım’dan süren çalışmalara ilişkin istişareler gerçekleştirdi. 

Beşbinevler Ek Hastane Binası’nın yakın zamanda hizmete açılacağı ifade edilirken, 200 Evler Onur Sahası’nın da kısa süre içerisinde faaliyete geçeceği bildirildi. 
21 yıldır, yaptıkları hizmet, eser ve yatırımlarla konuştuklarını belirten Altınöz, Türkiye’de, Karabük’te, her projenin her eserin altında 21 yıldır AK Parti’nin imzasının olduğunun altını çizdi.

Yorumlar (0)
banner11
banner12
28
açık
banner125
banner18
banner74