AK PARTİ SAFRANBOLU'DA HAREKETLENİYOR

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI YAVAŞ YAVAŞ BELİRGİNLEŞİYOR  

banner73
Güncel 02.10.2013, 14:21 02.10.2013, 14:21
26
AK PARTİ SAFRANBOLU'DA HAREKETLENİYOR
banner36

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI YAVAŞ YAVAŞ BELİRGİNLEŞİYOR


 

SAFRANBOLU’DA MALİ MÜŞAVİR ALİ KAYA’NIN İSMİ, AK PARTİ ADAY ADAYLARI ARASINDA YER ALIYOR


 

ali-kaya-safranbolu


2014 Mart Yerel Seçimlere yaklaştığımız şu günlerde, AK Parti’nin adaylık başvurularını 21 Ekim’den, 1 Ekim’e çekmesiyle birlikte aday adayları da kendilerini göstermeye başladı.

Siyasi kulislerde AK Parti Safranbolu Belediye Başkan Aday Adaylığında genç bir isim telaffuz edilmeye başlandı.

Safranbolu’da Mali Müşavirlik yapan Ali Kaya’nın AK Parti Safranbolu Belediye Başkan Aday Adaylığını ciddi anlamda düşündüğü aktarılırken, Kaya’ya yakın isimler, kendisine bu konuda ciddi baskılar olduğunu aktarıyorlar.

Siyasete 2002’de AK Parti Bursa Gençli Kollarından başlayan ve 1981 Karabük Doğumlu olan Ali Kaya’nın eşi de ayrıca Safranbolu’da Eczane işletmeciliği yapıyor.

Görüşlerine başvurduğumuz Kaya, Karabük Net Haber’e “Siyaset, halka hizmet etme yolunda bulunmaktır. AK Parti’nin kurulduğu yıl olan 2002 senesinden bu yana çeşitli illerde ve çeşitli kademelerinde görev aldım. Yakın çevrem benim böyle bir göreve talip olmam için ciddi telkinlerde bulunuyor ve ben de düşünüyorum. Ama her şeyden öncesi bu konu bir nasip meselesidir. Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, biz gençlere verdiği önem, bizi fazlasıyla cesaretlendirmektedir.” Şeklinde bir açıklamada bulundu.

32 Yaşında genç bir isim olan Ali Kaya’nın Safranbolu’da ciddi bir heyecan oluştururken, önümüzdeki günlerde adaylık başvurusu yapması bekleniyor.
Yorumlar (0)
4
hafif yağmur
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74