AK PARTİ MİTİNGLERE DEVAM EDİYOR

banner73
Güncel 27.05.2015, 13:38 27.05.2015, 13:38
13
AK PARTİ MİTİNGLERE DEVAM EDİYOR
banner36
istikrara-devam

 

SEDAT NAMAL “HİZMET ADINA NE GEREKİYORSA YAPACAĞIZ”


 

OSMAN KAHVECİ “KARABÜK, TÜRKİYE İLE BİRLİKTE GELİŞİYOR, BÜYÜYOR VE DEĞİŞİYOR”


  

AK Parti Karabük Milletvekili adayları Osman Kahveci ve Sedat Namal, 7 Haziran genel seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

AK Parti Karabük İl Başkanlığı seçim çalışmaları kapsamında Kapullu Mahallesi’nde miting düzenledi. Kapullu’da gerçekleşen mitinge AK Parti Karabük milletvekili ve milletvekili adayı Osman Kahveci, AK Parti Karabük milletvekili adayı Sedat Namal, 23. Dönem AK Parti Karabük milletvekili Cumhur Ünal, İl ve Merkez İlçe teşkilat kademeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

SEDAT NAMAL “HİZMET ADINA NE GEREKİYORSA YAPACAĞIZ”
Karabük’ü çok iyi bildiğini, Karabük’e hizmet etmek adına elinden gelen ne varsa yapmaya hazır olduğunu belirten milletvekili adayı Sedat Namal, “Ben sizlerden, sizin içinizden gelen birisiyim. Kapullu mahallesi benim mahallemdir ve burada çok yakından tanıdığım büyüklerim bulunmaktadır. Karabük’ü çok iyi bilmekteyim. Memleketime hizmet edebilmek adına gecemi gündüzüme katmaya daima hazırım. İnşallah 7 Haziran günü de bu kutsal göreve bizleri layık görürseniz, bizlerde her zaman olduğu gibi sizlere layık olmak adına çalışacağız. Ben şimdiden 7 Haziran genel seçimlerinin ülkemize, memleketimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum ve Kapullu mahallemizin bizleri sandıktan yine birinci çıkartacağına inanıyorum” dedi.

CUMHUR ÜNAL, “BİZ BİRÇOK ŞEYİ UNUTMUŞUZ”
AK Parti Karabük 23. dönem Milletvekili Cumhur Ünal ise vatandaş olarak birçok konunun unutulduğunu kaydederek, şu konuşmayı yaptı;

20150525AW424121_03“Hastane kapılarında kuyruklarda beklediğimizi unutmuşuz, eczane kapılarında ilaç kuyruğunda beklediğimizi unutmuşuz, maaş kuyruklarında beklediğimizi unutmuşuz, fakirin, garibin unutulduğunu unutmuşuz, tek gidişli yollardan Gerede’ye iki saatte gidildiğini unutmuşuz, tek tünelin olduğunu, tünele ışık taktırmak için uğraştığımızı unutmuşuz, KARDEMİR’ de maaş alınma sıkıntısı yaşanan günleri unutmuşuz, birçok şeyi unutmuşuz. Bunların tekrar hatırlanmasında fayda var; ama bir de birçok şeyde çok olmuşuz. Köprüler yapmışız çok olmuşuz, IMF’ye borcumuzu ödemişiz çok olmuşuz, hastaneler, üniversiteler yapmışız, sular, arıtma tesisleri, doğalgaz getirmişiz, barajlar, hastaneler yapmışız. Hep bunları yaparken çok olmuşuz. Tabi eskiden olduğu gibi sömürülen, yenen, her zaman güdülen, başkalarının ayak izinden giden bir ülke olsaydı, ev ödevleri ile devam eden bir ülke olsaydı elbette bunu isterlerdi. Maalesef bu kervana gerek MHP gerekse CHP muhalefetinin liderleri de katılıyor. Onlar ne yapıyorlar, 2002’de 2004’te, 2010’da konuştukları gibi şimdi de konuşuyorlar; ama ne oluyordu. AK Parti 2002’de 2004’te, 2010’da da hizmet yaptı, inşallah hizmet etmeye 7 Haziran’dan sonra da devam edecek”

OSMAN KAHVECİ, “KAPULLULU KARDEŞLERİMİZ YİĞİDİN HAKKINI VERİR”
AK Parti Karabük Milletvekili ve adayı Osman Kahveci’de, Kapullu Mahallesi sakinlerinin yiğidin hakkını her daim verdiğini söyledi.

Kahveci, “Kapullu Mahallesi bu zamana kadar hep AK Parti’ye sahip çıktı. Kim ne derse desin, kim ne vaat ederse etsin Kapullu hep hakkın ve haklının yanında oldu. Bir seçim sürecini hep birlikte yaşıyoruz. Sizler 10 yıl içerisinde AK Partiyi hep desteklediniz. AK Parti’nin Türkiye ve Karabük’e yaptıklarını gördünüz. Kapullular yiğidin hakkını her daim verdi. Bunu da her seçimde gördük. Bizler sizlerin karşınıza gelirken başımız dik geldik. Çünkü ne vaat ettiysek hepsini yerine getirdik. Sadece darbe anayasasını değiştiremedik; ama inşallah 7 Haziran’dan sonra değiştireceğiz. Artık Türkiye büyüyor, gelişiyor ve değişiyor. Bu gelişime, değişime Karabük’te dahil oldu. İnşallah Kapullu mahallemizde bu değişim ve gelişimden en iyi bir şekilde faydalanarak büyümesine devam edecek. Örneğin bana gölet söylenmiştiniz, göledin ikinci kısmı için ihale yapıldı ve önümüzdeki günlerde müteahhit işe başlayacak. İnşallah bir yıl içerisinde de göletimiz bitmiş olacak. Bunun yanında Kapullu mahallemize bir spor kompleksi yapacağız. Çocuklarımızın vakit geçirebileceği güzel bir spor kompleksi yapacağız. 7 Haziran günü Kapullu mahallemizden büyük bir destek bekliyoruz. Her zaman olduğu gibi yine büyük bir destek ile bizleri destekleyeceğinize inanıyoruz” diye konuştu.

Gerçekleştirilen konuşmaların ardından Kapullu seçim bürosunun açılışı yapıldı.
Yorumlar (0)
10
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74