AK PARTİ MERKEZ İLÇE'DEN AŞILAMAYA DESTEK KAMPANYASI

Ülke genelinde aşılama çalışmaları hızla devam ederken bir yandan da bayram tatiliyle birlikte vakalarda belirgin bir artış olması, olası bir yeni dalgaya karşı hazırlıklı olunması gerektiğini uzmanlar tarafından sıkça dile getirilmeye başlandı.

Güncel 31.07.2021, 14:35
356
AK PARTİ MERKEZ İLÇE'DEN AŞILAMAYA DESTEK KAMPANYASI
banner131
banner36

Ülke genelinde aşılama çalışmaları hızla devam ederken bir yandan da bayram tatiliyle birlikte vakalarda belirgin bir artış olması, olası bir yeni dalgaya karşı hazırlıklı olunması gerektiğini uzmanlar tarafından sıkça dile getirilmeye başlandı. Buna karşı AK Parti Karabük Merkez İlçe Başkanlığı harekete geçti.

AK Parti Karabük Merkez İlçe Başkanlığı “Aşılamaya Destek Kampanyası” başlattı.

AK Parti Karabük Merkez İlçe Başkanı Özkan Çetinkaya Merkez İlçe Teşkilatıyla birlikte Karabük'te alışveriş merkezinde kurulan uygulama noktasında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşılarını oldu.

AK Parti Karabük Merkez İlçe Başkanı Özkan Çetinkaya, video mesaj yayınlayarak salgını bitirmenin tek yolunun tedbirlere uymak ve kuralları yerine getirmekten geçtiğini hatırlattı. Çetinkaya sözlerini şöyle sürdürdü: 

“AK Parti Karabük Merkez İlçe Teşkilatı olarak Kovid-19 önlemleri çerçevesinde aşımızı bugün olduk. Geçen hafta başlattığımız kampanya çerçevesinde teşkilatımızda aşı olmayan arkadaşlarımızla birlikte olup bugün AVM’de kurulan aşı noktasında aşımızı olduk. Tüm vatandaşlarımızı, halkımızı, Karabüklü hemşerilerimizi aşı olmaya davet ediyoruz. Devletimize de bizlere bu imkânı sunduğundan dolayı sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. İnşallah koronavirüs illetinden kurtulduğumuz günler yakındır, hepinize sağlıklı günler diliyorum.”

Çetinkaya vatandaşlardan maske ve fiziksel izolasyona dikkat etmelerini, alınan tedbirlere ve kurallara uyulmasını istedi.
 

Yorumlar (0)
banner12
19
açık
banner125
banner18
banner74