AK PARTİ KARABÜK İL BAŞKANI SAYLAR'IN YILBAŞI MESAJI

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

banner73
Güncel 30.12.2016, 15:13 30.12.2016, 15:13
44
AK PARTİ KARABÜK İL BAŞKANI SAYLAR'IN YILBAŞI MESAJI
banner36

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


 

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak şöyle dedi;  “Yeni umutlar ile yeni bir yıla daha merhaba demenin heyecanı içindeyiz.

Ne mutlu bizlere ki milletçe birlik ve beraberlik içerisinde, birbirimize kenetlenmiş daha güçlü bir ülke olarak geleceğe daha bir güvenle bakarak yeni bir yıla daha giriyoruz. Yeni beklentiler ile yeni umutlar ile dolu bir yıla girerken millet olarak; birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde azim ve kararlılıkla geleceğe yürümeye devam edeceğiz.

Bizler, ülkemizin büyümesi, ilerlemesi, bölgesinde ve dünyada güçlü, saygın etkili bir ülke olması için en büyük değerimiz ve en büyük hazinemiz olan kardeşliğimizi muhafaza edilerek; kardeşliğimizi bozmaya, yıpratmaya çalışanlara karşı hep birlikte mücadele edeceğiz.

Geçtiğimiz yıl hain darbe girişimi ile ülkemizi bölmeye çalışan fetö- pdy yanı sıra kalleşçe şehirlerde bombalar patlatalar silahsız askerlerimizi, polislerimize, masum halkımıza karşı terör estiren işid pkk gibi tüm terör örgütlerinin bu ülke insanının bayrak ve vatan sevgisini gördü.

Bu vatanı bölemeyeceklerini anladıkları için de haince eylemler içerisindeler. İnanıyorum ki bu millet tek bayrak tek millet tek vatan sevdasından vazgeçmeden birliğini her zaman daha güçlü gösterecektir.

Bu duygularla tüm Karabüklü hemşerilerimizin yeni yılını kutluyor: ülkemiz milletimiz ve bütün insanlık için huzur ve barış dolu aydınlık bir gelecek içinde güzel yıllara taşınmasını Cenab-ı Haktan niyaz ediyor, tüm hemşerilerimi saygı ile selamlıyorum”dedi.

 
Yorumlar (0)
16
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74