AK PARTİ İL BAŞKANI TİMURÇİN SAYLAR

 “İSTİŞARELERDEN ÇIKACAK KARARA PARTİNİN İÇİNDE HİÇ KİMSE İTİRAZ ETMEZ”

banner73
Güncel 16.08.2014, 16:48 16.08.2014, 16:48
15
AK PARTİ İL BAŞKANI TİMURÇİN SAYLAR
banner36

 “İSTİŞARELERDEN ÇIKACAK KARARA PARTİNİN İÇİNDE HİÇ KİMSE İTİRAZ ETMEZ”


 
20140815AW169466_01AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, Başbakanlık tartışmaları noktasında, yapılan istişareler sonucu ortaya çıkacağını ve buna kimsenin karşı çıkmayacağını söyledi.

Önceki gün AK Parti’nin kuruluşunun 13. Yıldönümü nedeniyle Genel Merkezde düzenlenen resepisiyona katılan İl Başkanı Timurçin Saylar, Ankara dönüşü gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Partinin başında ve Başbakan’ın kim olacağı yönde sorulan soruları cevaplayan Saylar, “ Bu yönde parti içinde hukuksal olarak hiçbir sıkıntı yok. Partimizin içinde hiçbir şekilde hizip yok. 13 yıldır herkes bekliyor, parti dağıldı, dağılıyor diye. 13 yıldır konuşuyorlar ama parti dağılmadı. Hiç bir zaman heveslenmesinler, hevesleri her zaman kursaklarında kalır. Bu partide hiçbir zaman bölünme olmaz ve biz hizmet yolumuza devam edezi. Bu parti istişare kurullarıyla ve tüzüğüyle çalışan bir parti. Partinin kurumsal bir yapısı var ve kimsede çıkıp bu partiyi bölemez. Abdullah Gül bizim partimizin kurucularından devlet büyüğümüzdür. Onunda her zaman partiye sahip çıkacağını biliyoruz. Şuan konjektör konuda genel merkezimiz bize tavsiyelerde bulunarak anket yaptı. Herkes gönlünden geçeni yazdı. Ardından milletvekillerine aynısı yapıldı. Bu istişarelerden çıkacak kararlara partinin içinde hiç kimse itiraz etmez. Bizim partimiz diğer partilere benzemez. Bizim partimizin 27-28 Ağustos’unu konuşacağımıza muhalefeti konuşalım. Çatı adayının aldığı oy ortada. Onlar kendilerini yenilesinler bizi bıraksınlar. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yüzde 52 oy almış partinin 27- 28 Ağustos tartışması nereden çıkıyor. Onlar önce kendilerine baksın ondan sonra bize baksınlar. Bizim Başbakanımızda, Cumhurbaşkanımızda ortadadır. Onlar kendisine baksın” dedi.
Yorumlar (0)
4
hafif yağmur
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74