AK PARTİ İL BAŞKAN SAYLAR'IN 1 MAYIS İŞÇİ VE EMEKÇİ BAYRAMI MESAJ

banner73
Güncel 29.04.2017, 17:54 29.04.2017, 17:54
18
AK PARTİ İL BAŞKAN SAYLAR'IN 1 MAYIS İŞÇİ VE EMEKÇİ BAYRAMI MESAJ
banner36

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, tüm işçi ve emekçilerin “1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı’nı” kutladı.


 

İşçi ve emekçilerin; Türkiye’nin büyümesi ve istikrar içinde gelişmesi, belirlenen hedeflere ulaşması sürecinde önemli bir role sahip olduğunu ifade eden Saylar, mesajına şöyle devam etti: “Hükümetimiz, 15 yıldır tek sermayeleri emek ve alın teri olan çalışanlarımızın refah standardına ulaştırma gayreti içerisindedir.

Eğer dünyanın sayılı ekonomileri arasına girdiysek ve bir büyüme hızı yakalayıp 2023’e emin adımlarla ilerliyorsak bu başarı; gecesini gündüzüne katarak alın teri döken işçi kardeşlerimizin, çalışanlarımızın sayesindedir. Onlar değişik iş kollarında, hizmet sektöründe emekleriyle bu başarının gerçek sahipleridirler.

Nasıl ki işçilerimiz güçlü ve müreffeh bir Türkiye için emek harcıyorsa; hükümetimizde vizyonu ile her bakımdan daha da gelişmiş bir Türkiye için çabalarını sürdürmektedir.

Hükümetimiz, tek sermayeleri emek ve alın teri olan çalışanlarımızın refah standardına ulaştırma gayreti içerisindedir. Sendikalarla, sivil toplum kuruluşlarıyla istişare halinde çalışanların sorunlarının çözümü onların daha iyi şartlarda çalışabilmeleri için çaba sarf etmektedir.

Bunun en samimi göstergesi olarak da 22 Nisan 2009 tarihinde TBMM ve kabul edilen yasa ile 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kabul edilerek, 1 Mayıs resmi tatil edilmiştir. Bu duygu ve düşüncelerle emeğin, alın terinin başkenti Karabük’ümüzde ki ve ülkemizdeki tüm işçi ve emekçi kardeşlerimin 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor; tüm Karabüklü hemşerilerimi sevgiyle selamlıyorum”.Dedi.

 
Yorumlar (0)
16
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74