AK GENÇLİKTEN "İFTARA 5 KALA" PROGRAMI

İftara 5 Kala sloganıyla iftar saatinde evine yetişemeyen vatandaşlara hazırladıkları kumanyaları ikram ettiler

Güncel 07.04.2022, 11:47 07.04.2022, 11:55
309
AK GENÇLİKTEN "İFTARA 5 KALA" PROGRAMI
banner131
banner36

AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları teşkilatı, ‘İftara 5 Kala’ sloganıyla iftar saatinde evine yetişemeyen vatandaşlara hazırladıkları kumanyaları ikram etti.

AK Parti Gençlik Kolları Genel Merkez MKYK Üyesi Esin Kübra Polat, projenin iftar için evine yetişemeyen, yolda, trafikte olan vatandaşlara yönelik olduğunu aktardı. Polat, "Biz, Gençlik Kolları olarak her yıl yapmış olduğumuz etkinliği bu yıl da sürdürdük. İşinden, yolda olmasından dolayı iftara geç kalan vatandaşlarımıza çubuk kraker, kek, hurma ve su ikramında bulunarak, ramazanın bereketini paylaştık. Allah, tuttuğumuz oruçlarımızı, yapmış olduğumuz ibadetlerimizi kabul eylesin." diye konuştu.

AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Başkanı Nurullah Çelik ise yaptığı açıklamada, ramazan ayında yardımlaşma ve paylaşma konularındaki hassasiyetin daha da arttığını söyledi.

İftar saatinde kendilerine iftarlık dağıtmasından oldukça memnun olan sürücülerde AK Partili gençlere teşekkür etti.

Yorumlar (4)
Mesut 5 ay önce
Ak gençlik mübarek günde karşıma çıkmadın sakın. Memleketin her köşesini torpile haksızlığa boğdunuz. Bütün iş kapılarında sizin adamlarınız. Şov yapmayın
onuncuköyden 5 ay önce
Öyle bir hale getirdiler ki iyi bir şey yapsalar dahi gözüme batıyor artık. Beni bu hale getirenlerle ahirette hesaplaşacağız.
yorumcu 5 ay önce
iftar çadırı açılmasını talep etseler daha faydalı olurlar!!!! ne yazık ki Karabük te iftar çadırı yok
Www 5 ay önce
Söz verildigi halde neden kumanya dagitimi yapilmadi acaba bu vebal deyilmi eyyyyy ak genclik
banner11
banner12
22
hafif yağmur
banner125
banner18
banner74