AK GENÇLİKTEN ANLAMLI ZİYARET

AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Başkanı Nurullah Çelik ve ekibi Babalar Günü’nde şehit babalarını ve ailelerini ziyarette bulundu. 

banner108
Güncel 21.06.2021, 16:05
560
AK GENÇLİKTEN ANLAMLI ZİYARET
banner36

AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Başkanı Nurullah Çelik ve ekibi Babalar Günü’nde şehit babalarını ve ailelerini ziyarette bulundu. 

Şehit Ailelerimiz Bize Emanettir

Şehitlerin aziz hatıralarının unutulmayacağını vurgulayan AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Başkanı Çelik, "Bu özel günde büyük bir emekle yetiştirdikleri değerli evlatlarını vatanımız için feda eden aziz şehitlerimizin babalarını ziyaret ettik. Şehit ailelerimiz bize emanettir. Devletimiz, milletimiz her zaman yanlarındadır. Allah şehitlerimize rahmet etsin, şehit ailelerimize başka acılar yaşatmasın." sözlerine değindi.

AK Gençlik Mülteci Çocukları Sevindirdi

Ziyaretlerine devam eden AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü dolayısıyla da Karabük’teki mültecileri ziyaret etti, mülteci çocuklara hediyeler verdi.

AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Başkanı Çelik, mültecilerin sorunun kaynağı değil, bizzat mağdurları olduğunu söyledi. Çelik, “Dünyanın büyük bölümünün duyarsız kaldığı, 21. yüzyılın en büyük insan hakları meselesi, mülteci meselesidir. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan bu meselede de tüm dünyaya insanlık dersi vermiş, bu topraklar kendisine sığınana güvenli bir liman olmuştur.” ifadelerini kullandı.

Çelik, 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü'nün, koronavirüs salgınıyla beraber acıları ve sıkıntıları daha da artan mültecilerin tüm bu sorunlarının çözümüne katkı sağlamasını diledi.
 

Yorumlar (0)
banner11
12
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74