AK GENÇLİK VEFA YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Gençlik Kolları Teşkilatı önceki dönem görev yapmış Gençlik Kolları Başkanları ile vefa yemeğinde bir araya geldi.

Güncel 26.08.2021, 10:13
194
AK GENÇLİK VEFA YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ
banner131
banner36

AK Parti Gençlik Kolları Teşkilatı önceki dönem görev yapmış Gençlik Kolları Başkanları ile vefa yemeğinde bir araya geldi.  AK Partinin kurulduğu günden itibaren Gençlik Kollarında görev alan başkanlar buluştu.

Gençliğin bir arada olması ve birbirlerine karşı gösterdikleri saygının ebediyen devam edeceğini belirten AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Başkanı Nurullah Çelik düzenledikleri program hakkında bilgi verdi. Çelik açıklamasında şu ifadelere kullandı:

“AK Parti bütün teşkilatları ile bir bütündür. Gençliği, Kadın Kolları, Merkez İlçesi ve İl Teşkilatlanması ile Karabük’te birlik ve bütünlüğümüzü daima göstermekteyiz. İhtiyacımız olan önceki dönemlerde görev yapmış Gençlik Kolları Başkanlarımızın tecrübelerini yeni arkadaşlarına anlatarak yol göstericilik yapmaları ve teşkilatlı şekilde davanın sürekliliğini sağlamalarıdır.”

Çelik, önceki dönem Gençlik Kolları Başkanlarından siyaset ve Türkiye’nin geleceği adına çok şey öğrendiklerini belirterek, tecrübeleri alıp tecrübeleri ile birleştirdiklerini kaydetti.
 

Yorumlar (0)
banner12
19
açık
banner125
banner18
banner74