AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİNDEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI

Karabük Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezince Kan Bağışı K

Güncel 27.03.2015, 15:20 27.03.2015, 15:20
14
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİNDEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI
banner36

Karabük Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezince Kan Bağışı Kampanyası düzenlendi.


 

20150326AW365674_03“Kan Bağışı Hayat Kurtarır” sloganı ile başlatılan kampanya ile Ağız ve Diş Sağlığı Personeli ve vatandaşlar kan verdi.

Kızılay Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Serkan Kahveci, ‘Kan acil değil sürekli bir ihtiyaçtır’ sloganını her daim uyguladıklarını belirterek, “İhtiyacımızı karşılama adına her gün iki ekip çıkarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi personeli bize destek oluyor ve biz buradan iyi bir kan alaraktan döneceğimize inanıyor kendilerine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Baştabibi Dt.Ahmet Ustaoğlu ise, “Kızılayın verdiği hizmetlerin ne kadar önemli olduğu afetlerin ve sıkıntıların olduğu zamanlarda ortaya çıkıyor. Biz ileride yaşanacak herhangi bir olumsuz duruma karşı şimdiden hazırlıklı olmamız gerekiyor. Bu anlamda hastane olarak diğer kurumlarımıza teşvik ve hastalarımıza da kan bağışı kampanyasına davet etmek üzere bir kampanya başlattık” dedi.
Yorumlar (0)
6
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74