ADEM KAR'DAN SEÇMENE ÇAĞRI

-          MHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYI DR. ADEM KAR SEÇMENE ÇAĞRIDA BULUNDU

banner73
Güncel 28.10.2015, 18:15 28.10.2015, 18:15
14
ADEM KAR'DAN SEÇMENE ÇAĞRI
banner36

-          MHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYI DR. ADEM KAR SEÇMENE ÇAĞRIDA BULUNDU


-          KAR “KARABÜKLÜ HEMŞEHRİLERİMİN HER KESİMİNDEN DESTEK BEKLİYORUM”


adem-kar-destek

Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Milletvekili Adayı Dr. Adem Kar, seçim çalışmalarına kapı kapı gezerek devam ediyor.

Günün 18 saati seçim çalışmaları için mücadele verdiğini ifade eden MHP Adayı Kar “Karabüklü hemşherilerimin gerek TBMM’de, gerekse Devletin her kademesinde en iyi şekilde temsil edebilmek için uğraş veriyoruz” diyerek, seçmene bir çağrıda bulundu;

“Karabük merkezde ve diğer ilçelerinde yaşayan vatandaşlarımız eğer AKP’ye oy vermeyi düşünmüyorsa, desteklerini benden yana kullanmalarını arzu ediyorum.

‘Neden’ diye soracak olurlarsa, yıllarca tek partinin önlerine dayattıkları adayları başlarına milletvekili olarak seçtiler. Vatandaşın şahsi taleplerini ve Karabük’e hizmet getirme çalışmalarını bekleyen ama bunu göremeyenler suskun kalmak zorunda bırakıldı.

Neden, başka seçenekleri olmadığından dolayı...

İşte tüm bu sebeplerden dolayı, hemşerilerimin tek partinin vekillerine mahkum kalmamaları için bana destek vermelerini bekliyorum.

Toplumumuzun her kesiminde bulunan, farklı siyasi görüşleri taşıyan hemşehrilerimden bana destek vermelerini istiyorum ki, temsil edilmelerinde, taleplerinde ve memleketimize hizmet getirme çalışmalarında alternatifsiz kalmasınlar.

Halkımızın 7’den 70’e oylarının boşa gitmemesi için daha sağduyulu davranmalarının kaçınılmaz olduğunu artık görüyorum, onlarda görüyor”

 
Yorumlar (0)
11
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74