ADEM KAR DURMUYOR...

MHP ADAYI DR. ADEM KAR “ İSTASYON CADDESİNDE ÇOĞU İŞ YERİ KAPANMIŞ VAZİYETTE”  

banner73
Güncel 07.10.2015, 14:18 07.10.2015, 14:18
16
ADEM KAR DURMUYOR...
banner36

MHP ADAYI DR. ADEM KAR “ İSTASYON CADDESİNDE ÇOĞU İŞ YERİ KAPANMIŞ VAZİYETTE”


 

kar-kapi-kapi

Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Milletvekili adayı Dr. Adem Kar, bir çok esnafın olduğu gibi istasyon caddesinde de bulunan esnafların ekonomik sıkıntılar yüzünden iş yerini kapattıklarını söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Milletvekili adayı Dr. Adem Kar seçim çalışmaları çerçevesinde dün İstasyon Caddesinde bulunan esnafları ziyaret ederek, seçim öncesi onların duası ve desteklerini istedi.

Cadde üzerinde bulunan tüm esnafları tek tek ziyaret eden ve onlarla bir süre sohbet eden Kar, esnafların sıkıntılarını dinledi.

Daha önce yaptığı ziyaretlerde olduğu gibi dünkü İstasyon Caddesi üzerideki esnaf ziyaretlerinde de yoğun ilgi ile karşılaşan MHP Milletvekili adayı Dr. Adem Kar’ın yoğun ilgiden bir hayli memnun olduğu gözlendi.

Birçok esnaf gibi, istasyon caddesi esnaflarının da işlerinin azlığından yakındıklarını belirten MHP adayı Kar “Esnafımız kan ağlıyor. Şimdiye kadar yapmış olduğumuz esnaf ziyaretlerinde bir çok esnafımız işlerinin iyi olmadığından şikayetçi. Bugünde İstasyon Caddesinde ki esnaflarımızı ziyaret ederek önce onların duasını, daha kar-istasyonsonra desteklerini istedik. Fakat gördüm ki İstasyon Caddesinde bulunan birçok iş yeri kapanmış Tabi ki iş yerini kapatan esnafımız ekonomik sıkıntı nedeniyle işyerini kapatmış. Esnafımız banka kredileri ile ayakta durmaya çalışmış. İşleri iyi gitmeyince ödemelerini yapamaz duruma gelmiş ve sonunda iş yerini kapatmış. Bizim iktidarımızda esnafımız için her türlü imkan sağlanacaktır. İş yerini kapatan esnaflarımızın tekrar eski işlerine döneceklerine inanıyorum” dedi

 
Yorumlar (0)
4
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74