YUVADA KALAN ÇOCUKLARA YENİ YIL HEDİYESİ

Karabük Valisi Kemal Çeber, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Güleç Çocuk evlerinde kalan çocukları ziyaret ederek yeni yıl hediyesi

Genel 03.01.2018, 14:37 03.01.2018, 14:37
14
YUVADA KALAN ÇOCUKLARA YENİ YIL HEDİYESİ
banner36

Karabük Valisi Kemal Çeber, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Güleç Çocuk evlerinde kalan çocukları ziyaret ederek yeni yıl hediyesi verdi.

Vali Kemal Çeber ve eşi Neslihan Çeber beraberinde işadamı Kamil Güleç ve eşi Sezer Güleç ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Galip Sökmen ve eşi Canan Sökmen, Güleç Çocuk evlerinde kalan çocukların ziyaret etti. Vali Çeber ve beraberindekiler burada çocukların daha önce isteklerine göre alınan hediyeleri takdim ederek yeni yıllarını kutladı.

Çocuk evlerinde kalan her çocuğun özel olduğunu kaydeden Çeber, “Sosyal hayatın içinde, topluma yararlı ve özgüvene sahip bireyler olarak yetişmeleri için devletimiz her türlü imkânı kendilerine sağlıyor. Milletine, bayrağına ve milli değerlerine sahip çıkan güzel insanlar olarak yetişmeleri için biz de elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bugün bu yavrularımızla çok güzel anlar geçirdik, Böyle bir kuruluşu şehrimize kazandırdığı için Güleç ailesine teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39