YÜCE, 'BELEDİYECİLİK BİZLE BAŞLAYACAK'

Saadet Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Mehmet Yüce, beraberinde Merkez İlçe Başkanı Soner Malkoç ve partililerle Karabük Net Haber'i ziyaret ett

Genel 21.01.2019, 18:11 21.01.2019, 18:11
20
YÜCE, 'BELEDİYECİLİK BİZLE BAŞLAYACAK'
banner36

Saadet Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Mehmet Yüce, beraberinde Merkez İlçe Başkanı Soner Malkoç ve partililerle Karabük Net Haber'i ziyaret etti.

Karabük'ün şehirleşme açısından hiçte iyi bir durumda olmadığını söyleyen Yüce, "Estetik yok. Şehirleşme belirli bir plan ve proje çerçevesinde olur. Lüks binalar yapmak, kısa vadeli çözümlerle 'Ben yaptım, oldu.' düşüncesi ile olmaz. Demokrasi seçimde oy vermekle bitmiyor. Bir çalışma yaparken o kentteki halka soracaksınız, fikrini alacaksınız. Halka sormadan hareket edemezsiniz. Bu kentin, bu kentte yaşayan insanların öncelikleri önemli. Öncelikleri yerine getirmek, kenti daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek içinde bu işi bilen bir kadro ile çalışmak lazım. Belediyecilik bunu gerektirir. Bir kentte estetik olmalı, o şehrin kültürünü yansıtacak objeler olmalı. Karabük'te bu anlamda çok sorun var. Biz bunların bilincinde olarak yola çıktık. Allah bizleri utandırmasın. Amacımız yaşadığımız şehre, halkımıza en iyi hizmeti verebilmek, bunu yaparken de halka sorarak, danışarak el ele vererek yapmak lazım." dedi.

Yorumlar (0)
15
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74