YOLLARI TAZYİKLİ SUYLA YIKAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Karabük Belediyesi Pırıl Pırıl Bir Karabük İçin Görev Başında Karabük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Belediye sınırları içerisi

Genel 29.09.2018, 18:03 29.09.2018, 18:03
15
YOLLARI TAZYİKLİ SUYLA YIKAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
banner36

Karabük Belediyesi Pırıl Pırıl Bir Karabük İçin Görev Başında

Karabük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Belediye sınırları içerisindeki yolları tazyikli suyla yıkama çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Temiz ve sağlıklı bir çevre için çalışmalarını sürdüren Karabük Belediyesi, yolları tazyikli su ile yıkayarak toz, toprak, çamur ve kötü görüntülerden arındırmış oluyor. Halkın genel sağlığını ilgilendiren konularda hassas davranarak temizliğe gerektiğinden fazla önem gösteren Karabük Belediyesi, bu kapsamda sokakların daha temiz ve hijyenik olmasını sağlıyor. Karabük Belediyesi böylece yol yıkama çalışmaları ile yol kenarları ve kanallarda biriken çöpler nedeniyle çevreye yayılan koku ve hastalıkların da önüne geçmiş oluyor.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili yaptığı açıklamada; "Kentimizin temizliği ile ilgili çalışmalarda da Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz oldukça titiz bir şekilde çalışmaktalar. Daha temiz ve hijyenik bir Karabük için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
15
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74