YENİCE BELEDİYE MECLİSİN'DEN ŞAHİN'E ZİYARET

YENİCE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ MİLLETVEKİLİ MEHMET ALİ ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİ YENİCE’NİN BAĞIMSIZ BELEDİYE MECL

Genel 13.02.2018, 17:13 13.02.2018, 17:13
30
YENİCE BELEDİYE MECLİSİN'DEN ŞAHİN'E ZİYARET
banner36
YENİCE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ MİLLETVEKİLİ MEHMET ALİ ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİ

YENİCE’NİN BAĞIMSIZ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ MUZAFFER ÇALIK’A, ŞAHİN AK PARTİ ROZETİNİ TAKTI

Yenice Belediye Meclis üyeleri Erdal Yirmibeş, Alim Örenli, Cevat Belen ve Neşe Mısırlı AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin’in TBMM’de konuğu oldular.

Yortan Belde Başkanı Yılmaz Tiryaki ile Yenice İlçe Başkanı Yılmaz Kırık’ın da hazır bulunduğu ziyarette bir de konuk Belediye Meclis üyesi bulundu. CHP’den Belediye Meclis Üyesi seçilen ve daha sonra bağımsız olan Muzaffer Çalık’da Şahin’i ziyaret eden heyetin arasında yer aldı.

Bir toplantı yapan Belediye Meclis Üyeleri heyetine hitap eden Şahin şunları söyledi; “Yenice önemli ilçelerimizden birirdir.. Yenice’nin kalkınması ile ilgili çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. BİM Mağazalarının bölge deposu olarak yapmayı düşündükleri Atatürk Mahallesindeki arsanın satış işlemleri ile ilgili çalışma içine girildi. Konu Milli Emlak Genel Müdürlüğüne intikal edildi. Takip ediyoruz. Kurulacak olan bölge deposunda yüz kişi istihdam edilecek ve hepsi de Yenice’de ikamet edenler olacak.

Yenice’ye doğalgazın getirilmesi ile ilgili de KARGAZ’ın üst düzey yöneticileri ile görüşmelerim devam ediyor ve olumlu sonuç alacağımıza inanıyorum. Yenice yerel basının da Doğalgazın Yenice’ye gelmesi ile ilgili olumsuz görüşler beyan edildiğini zaman zaman okuyorum. Kimse doğalgazın Yenice’ye gelmesi ile ilgili olumsuz düşüncelere bürünmesin. Allah’ın izni ile Yenice’mize de doğalgazı getireceğiz.” Dedi.

Yortan Belde Belediye Başkanı Yılmaz Tiryaki’den de Belediye çalışmaları ile ilgili bilgi alan Şahin, Yortan’a getirilecek olan içme suyu projesinin %75’inin tamamlandığını ve nasipse önümüzdeki yaz ayı içinde içme suyunun Yortan Belde halkına arz edileceğini belirtti. Milletvekili Mehmet Ali Şahin ve Belediye Meclis üyeleri daha sonra Yenice’deki çalışmalar ile ilgili bir toplantı yaptı.

AK PARTİ’YE BİR BELEDİYE MECLİS ÜYESİ KATILDI

CHP’den Belediye Meclis Üyesi seçilen ve daha sonra CHP’den istifa ederek, uzun süredir Bağımsız kalan Muzaffer Çalık’a, Mehmet Ali Şahin AK Parti rozetini taktı. Böylece dokuz kişiden oluşan Yenice Belediyesinin Meclis Üyelerinden 7’si AK Parti’ye, 2’si ise CHP’ye mensup olmuş oldu.

Şahin “Bizimle aynı siyasi anlayıştan gelen, Muzaffer Çalık kardeşimize evine tekrar hoş geldin diyorum” dedi.

Yorumlar (0)
banner11
banner12
-5
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74