VİCDANSIZ SÜRÜCÜ KÖPEĞE ÇARPIP KAÇTI

Karabük’ün Eflani ilçesinde bir otomobil sürücüsü karşıya geçmeye çalışan köpeğe çarptıktan sonra hiç bir şey olmamış gibi yoluna devam e

banner73
Genel 07.08.2017, 13:03 07.08.2017, 13:03
24
VİCDANSIZ SÜRÜCÜ KÖPEĞE ÇARPIP KAÇTI
banner36

Karabük’ün Eflani ilçesinde bir otomobil sürücüsü karşıya geçmeye çalışan köpeğe çarptıktan sonra hiç bir şey olmamış gibi yoluna devam etti.

Eflani’de ana hat üzerinde seyir halindeki bir otomobil yoldan karşıya geçmeye çalışan köpeğe çarptıktan sonra hız kesmeden yoluna devam etti. Güvenlik kameralarına yansıyan kazada vicdansız sürücünün ardında bıraktığı yaralı köpeğe ilk müdahaleyi çevredeki vatandaşlar yaptı. Kazanın ardından koşarak yaralı köpeğin yanına gelen diğer köpekler ise dikkatlerden kaçmadı.

Hayvanseverler sahip çıktı

Sosyal medya üzerinden kaza görüntülerinin ve yaralı köpeğin fotoğrafının paylaşılması üzerine birçok vatandaş kaçan otomobil sürücüsüne tepki gösterdi. Hayvanseverler sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımla köpeğin tedavisi için yardım çağrısında bulundular.

Yaralı köpek Safranbolu’da tedavi altına alınırken vatandaşlar vicdansız sürücünün yakalanarak cezalandırılmasını istiyor.

Yorumlar (0)
11
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74