VERGİLİ, ŞİRİNEVLER MAHALLESİ'NDE

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, mahallelerin sorunlarını yerinde görmek ve incelemek için makamını mahallelere taşımaya devam ediyor. Baş

Genel 19.11.2018, 17:29 19.11.2018, 17:29
16
VERGİLİ, ŞİRİNEVLER MAHALLESİ'NDE
banner36

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, mahallelerin sorunlarını yerinde görmek ve incelemek için makamını mahallelere taşımaya devam ediyor.

Başkan Vergili’nin Karabük’ün çehresini değiştirdiğini ifade eden vatandaşlar; “Belediye Başkanımız Karabük’te çok güzel çalışmalar yaptı. Biz inanıyoruz ki gelecekte Karabük çok daha güzel olacak diye duygularını dile getirdi.

Vatandaşların ayağına giderek sorunlarını kendilerinden dinlemenin en sağlıklı tespit olduğuna inandığını söyleyen Başkan Vergili; “Şeffaf Belediyecilik anlayışının bir gereği olarak Belediyenin kapılarını vatandaşlara her zaman açık bırakıyoruz. Vatandaşlarımızla her zaman bir aradayız. Sıkıntılarını dinleyip, dertlerini çözmeye çalışıyoruz. Bir yandan sorunlarına çözüm üretmeye çalışırken, diğer yandan da bizlerle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendiriyoruz” dedi.

Vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra Şirinevler Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinde oluşturulan Başkanlık Makamından ayrılan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Şirinevler Mahallesi Ticaret Merkezindeki esnafları ziyaret ettikten sonra kapalı pazar yerinde incelemelerde bulundu. Başkan Vergili, Gezici Başkanlık Ofisi uygulaması kapsamında 20 Kasım 2018 Salı günü Saat 10.00 – 12.00 arası 5000 Evler Cumhuriyet Mahallesi sakinleri ile bir araya gelecek.

Yorumlar (0)
17
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74