VERGİLİ, SEÇİM ÇALIŞMALARINA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Başkan Vergili´den 2. Esnaf Günleri Alışveriş Çadırındaki Esnaflara Ziyaret Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili

Genel 25.02.2019, 18:30 25.02.2019, 18:30
29
VERGİLİ, SEÇİM ÇALIŞMALARINA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR
banner36
Başkan Vergili´den 2. Esnaf Günleri Alışveriş Çadırındaki Esnaflara Ziyaret

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, 2. Esnaf Günleri Alışveriş Çadırındaki esnafları ziyaret etti. Alışveriş Çadırındaki stantları tek tek ziyaret eden Başkan Vergili, alışveriş çadırında stant açan esnaflara hayırlı işler dileklerinde bulundu.

Karabük Belediyesi’nin Kent Meydanında düzenlemiş olduğu 2. Esnaf Günleri etkinliğinden memnun kaldıklarını belirten esnaflar; "Belediye Başkanımız, yapmış olduğu ziyaret ile bizlere moral verdiği gibi aynı zamanda da bu tür etkinlikler ile bizlere destek oluyor" diyerek Başkan Vergili’ye teşekkür ettiler.

Karabük'ün ekonomisini güçlendirmek adına esnafın her zaman yanında olduklarını kaydeden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; “Güçlü Karabük'ün yolu, güçlü ekonomiden geçiyor. Bu hedefi gerçekleştirmek için esnafımızın yanında yer alıyor, esnafımıza her zaman destek oluyoruz" ifadelerini kullandı.

Başkan Vergili, "piyasaların durgun olduğu şu günlerde Karabüklü esnafımıza bir nebzede olsa destek olabilmek adına esnaf günleri etkinliğinin ikincisini düzenledik. İnşallah bu etkinliğin esnaf arkadaşlarımıza bir katkısı olur. Esnaflarımızdan gelecek öneri ve talepler doğrultusunda, Belediye olarak onları rahatlatacak uygulamalar için uğraşmaya bundan sonrada devam edeceğiz” diyerek sözlerini noktaladı.

Başkan Vergili'den Kemal Güneş Caddesindeki Esnaflar İle Ak Parti Ve İyi Parti Seçim Bürolarına Ziyaret

Başkan Vergili, Bayır Mahalle Kemal Güneş Caddesindeki esnaflar ile Adalet ve Kalkınma Partisi ve İyi Parti seçim bürolarına ziyarette bulunarak, başarılar diledi. Ziyaret esnasında Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Merkez İlçe Başkanı Abdurrahman Meşe ve parti üyeleri eşlik etti.

Başkan Vergili'den ONEL Alışveriş Merkezine Ziyaret

Başkan Vergili, ONEL alışveriş merkezindeki esnafları ziyaret etti. Ziyaret esnasında Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Merkez İlçe Başkanı Abdurrahman Meşe ve parti üyeleri eşlik etti.

ONEL alışveriş merkezindeki esnaflar ise yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Yorumlar (0)
17
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74