VERGİLİ CANLI YAYINDA KONUŞACAK

24 Haziran'da yapılacak genel seçimler öncesi MHP'de aday belirleme süreci sona erdi. Karabük'te MHP'den seçimlere katılacak aday listesi, 1. Sıra Seyit

banner73
Genel 18.05.2018, 16:31 18.05.2018, 16:31
27
VERGİLİ CANLI YAYINDA KONUŞACAK
banner36

24 Haziran'da yapılacak genel seçimler öncesi MHP'de aday belirleme süreci sona erdi. Karabük'te MHP'den seçimlere katılacak aday listesi, 1. Sıra Seyit Ahmet Karabacak, 2. Sıra Çetin İpek ve 3. Sıra Ahmet Dönmez olarak şekillendi. Tüm bu gelişmelerin ardından Belediye Başkanı Rafet Vergili, sosyal medya hesaplarımız ve internet sitemiz üzerinden canlı yayın konuğumuz olarak gündeme dair açıklamalar yapacak.

MHP'li Belediye Başkanı Rafet Vergili, bu akşam 23:30'da yapılacak canlı yayınla seçime dair soruları yanıtlayacak. MHP'nin seçime girecek aday listesini değerlendirecek olan Vergili, Karabük Net Haber, Karabük Haber, Karabük Derin Haber ve Karabük Gündem internet haber siteleri ortak canlı yayınında konuşacak. Karabük'te seçime dair merakla beklenen tüm konuların konuşulacağı bu canlı yayını kaçırmayın.

Karabük Net Haber resmi Facebook sayfasını buradan takip edebilir, ANDROID tabanlı uygulamayı buradan ve IOS tabanlı uygulamayı buradan indirebilirsiniz. Bildirimleri aktif hale getirmeniz halinde tüm canlı yayın ve son dakika gelişmelerinden anından haberdar olabilirsiniz.

Yorumlar (0)
10
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74