VEKİL AKSOY'DAN ÇÖP SORUNU AÇIKLAMASI

CHP Karabük Milletvekili Uzm. Dr. Hüseyin Avni Aksoy, KARABÜK'ün bazı köylerinde yaşanan çöp sorununa müdahale etti. Milletvekili Aks

Genel 05.09.2019, 20:56 05.09.2019, 20:56
37
VEKİL AKSOY'DAN ÇÖP SORUNU AÇIKLAMASI
banner36
CHP Karabük Milletvekili Uzm. Dr. Hüseyin Avni Aksoy, KARABÜK'ün bazı köylerinde yaşanan çöp sorununa müdahale etti. Milletvekili Aksoy, vatandaşların sağlığını tehdit eden ve kamuoyunda tepki toplayan konuyla ilgili gereken görüşmeleri gerçekleştirdiğini belirtti.

Çöp toplama sorununun temelinde geçici işçilerin sürelerinin dolmasına kısa bir süre kalması sebebiyle köylerde çöp toplama işlerinin yavaşladığını öğrenen Aksoy, Karabük İŞ-KUR Müdürü ve İl Özel İdare Müdürü ile vatandaşların mağduriyetinin giderilmesi için görüştüğünü söyledi.

Yedi iş günü içerisinde konunun çözüleceğinin sözünü alan Aksoy, "Karabükümüzde çöp toplanmasına ilişkin yaşadığımız sorun vatandaşlarımızı derinden rahatsız etmiştir. Halk sağlığını da tehdit eden ve günümüz şartlarında cağ dışı kalan çöp sorunu derhal çözüm beklemektedir. Konu hakkında sorumluluğu olan bürokratlarımızla gereken görüşmeleri sağladım. Bir hafta içerisinde çöp krizini sona erdirecekler, bu konunun takipçisi olacağım" dedi.
Yorumlar (0)
16
hafif yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74