VALİ KEMAL ÇEBER'DEN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Karabük Valisi Kemal Çeber’in 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Kar

banner73
Genel 23.11.2017, 16:16 23.11.2017, 16:16
12
VALİ KEMAL ÇEBER'DEN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI
banner36

Karabük Valisi Kemal Çeber’in 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Karabük Valisi Kemal Çeber mesajında, "Öğretmenlik, gücünü sevgiden alan, dünyanın en kutsal ve en saygın mesleği olup emek, sabır ve hoşgörü isteyen, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar değerli, saygın bir meslektir. Kendini geliştiren ve ufku açık öğretmenlerimiz sayesinde ülkemiz, muasır medeniyetler seviyesinin de üstüne çıkarak, aydınlık yolda yürümeye devam edecektir.

Değerli Öğretmenlerimiz, Ülkemizin her yerinde çocuklarımızı, gençlerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlama idealinden hiçbir zaman taviz vermediğinizden ve yetiştirdiğiniz her öğrenciye bu bilinçle yaklaştığınızdan hiç şüphem yok.  Genç kuşakların okuyan, araştıran, donanımlı, özgüvene sahip, kendi değerlerini unutmadan evrensel değerleri benimseyen ve ülkesini seven bireyler olarak yetişmelerindeki çabalarınız her geçen gün daha büyük önem kazanmaktadır.

Ülkemizin geleceğini emanet ettiğimiz, çocuklarımızı aklın ve bilimin rehberliğinde, hızla değişen dünyaya ayak uydurabilecek şekilde bilgili, donanımlı, dinamik ve açık fikirli bireyler olarak yetiştirmek için canla başla çalışan öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, görevleri başında şehit olan ve aramızdan ayrılan tüm öğretmenlerimizi rahmetle anıyor, 24Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle ilimiz genelinde görev yapan tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyorum."dedi.
Yorumlar (0)
9
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74