VALİ GÜREL'DEN KARDEMİR'İ ZİYARET ETTİ

Karabük Valisi Fuat Gürel bugün Kardemir’i ziyaret etti. Beraberinde Vali Yardımcısı Barboros Baran, Çevre ve Şehirc

Genel 11.12.2018, 16:49 11.12.2018, 16:49
44
VALİ GÜREL'DEN KARDEMİR'İ ZİYARET ETTİ
banner36
Karabük Valisi Fuat Gürel bugün Kardemiri ziyaret etti. Beraberinde Vali Yardımcısı Barboros Baran, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan Özdemir, İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Sarı ve İŞKUR İl Müdür Vekili Mustafa Çalış’la birlikte Kardemir’e gelen Vali Gürel’i, Kardemir Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Güleç, Yönetim Kurulu Üyesi H. Çağrı Güleç, Genel Müdür Vekili Mansur Yeke, Mali İşler Koordinatörü Furkan Ünal ve Satış-Pazarlama Koordinatörü Reyhan Özkara karşıladı.

Daha sonra Genel Müdürlük Toplantı salonuna geçen Vali Gürel ve beraberindeki heyet, önce Kardemir’in kuruluşundan bugüne kadarki gelişimini anlatan tarihi filmi izledi ve Kardemir marşını dinledi. Burada, Kardemir Genel Müdür Vekili Mansur Yeke’den Türkiye ve Dünya Demir Çelik sektörü ile Kardemir’in faaliyetleri hakkında bilgi alan Vali Gürel ve beraberindeki heyete, Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Güleç tarafından günün anısına Kardemir’de üretilen ürünlerinden oluşan bir masa seti takdim edildi.

Öğle yemeğinde Kardemir çalışanları ile bir araya gelen Vali Fuat Gürel ve beraberindeki heyetin ziyareti daha sonra üretim tesislerine düzenlenen teknik gezi ile devam etti. Sırasıyla Kok Fabrikaları, Yüksek Fırınlar ve Ray Profil Haddehanesini gezerek entegre üretim prosesini inceleyen Vali Fuat Gürel, yüksek fırınlardaki inceleme sırasında eldiven giyerek döküm numunesi de aldı.

Düzenlenen teknik gezi sonrasında Vali Gürel ve beraberindeki heyet Kardemir’den ayrıldı.
Yorumlar (0)
26
açık
banner17
banner18
banner39
banner74