VALİ GÜREL'DEN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Karabük Valisi Fuat Gürel, Anneler Günü sebebiyle bir kutlama mesajı yayınladı. Vali Gürel mesajında; "Sevgi, şefkat, hoşgörü ve fedakarlı

Genel 11.05.2019, 13:13 11.05.2019, 13:13
12
VALİ GÜREL'DEN ANNELER GÜNÜ MESAJI
banner36

Karabük Valisi Fuat Gürel, Anneler Günü sebebiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Vali Gürel mesajında; "Sevgi, şefkat, hoşgörü ve fedakarlığın tüm anlamlarının tam manasıyla hayat bulduğu aile ve toplum hayatımızın baş aktörü, temel direği annelerimiz hepimizin ilk kucağı, karşılıksız sevgisi ve şartlar ne olursa olsun hep parlayan kutup yıldızıdır.

Bu manada “Cennet anaların ayağı altındadır. Onlara öf bile demeyin.” düsturuyla annelerimize en yüksek makamı vermiş bir medeniyetin mensubu olarak annelerimizi, büyüklerimizi başımıza taç ederek, onların hayır dualarını almanın mutlu, sağlıklı, başarılı bir toplumun en önemli temel taşı olduğunun bilincindeyiz.

Millet olarak, Devlet olarak onlara hak ettikleri değeri ve saygıyı gösterebildiğimiz derecede var olacağımız gerçeğiyle bu önemli günde başta aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin saygıdeğer anneleri olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Gününü kutlar, sevgi, saygı ve muhabbetlerimi sunarım." ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)
14
açık
banner17
banner18
banner39
banner74