VALİ GÜREL'DEN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Karabük Valisi Fuat Gürel, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Gürel, yayınladığı mesajında;

Genel 09.01.2019, 16:18 09.01.2019, 16:18
17
VALİ GÜREL'DEN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
banner36
Karabük Valisi Fuat Gürel, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Gürel, yayınladığı mesajında;

"Demokrasi kültürünün en önemli halkalarından biri olan haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı bağımsız basındır.

Tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi birçok ulvi değeri içinde barındıran gazetecilik mesleği; toplumun sorun ve beklentileri ile duygu ve düşüncelerine tercüman olarak, kamuoyu oluşturması göreviyle de ekonomik, sosyal, siyasi ve kültürel gelişimin ana unsurlarından biridir.

Bu önemli görevin ifasında fedakarca çalışan başta Karabük’ümüzün sesini tüm dünyaya duyuran yerel gazete, dergi, TV ve radyolar ile ulusal ajanslarımızın temsilcileri olmak üzere basın ve yayın kuruluşlarımızın çok değerli çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü tebrik ediyor; görevi başında şehit olmuş ve ebediyete irtihal etmiş gazetecilerimizi rahmetle anıyor, tüm basın çalışanlarına sevdikleriyle beraber sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum." dedi.
Yorumlar (0)
17
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74