VALİ ÇEBER'E DEPREM HAFTASI ZİYARETİ

1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Deprem Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Gazanfer Erbay beraberinde etkinl

banner73
Genel 05.03.2018, 11:57 05.03.2018, 11:57
13
VALİ ÇEBER'E DEPREM HAFTASI ZİYARETİ
banner36

1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Deprem Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Gazanfer Erbay beraberinde etkinlik kapsamında Karabük Üniversitesinde gerçekleştirilecek olan konferansa katılmak üzere ilimize gelen Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan ve ülke dışından gelen konuklar ile birlikte Vali Kemal Çeber’i makamında ziyaret ettiler.


 Hafta boyunca yapılacak etkinlikler hakkında Vali Kemal Çeber’e bilgiler veren AFAD Müdürü Gazanfer Erbay, halkımızın farkındalığını yükseltmek için özellikle öğrencilerimize yönelik çalışmalar ve eğitim faaliyetleri yürüttüklerini ifade ederek AFAD’a verdiği desteklerden dolayı Vali Çeber’e teşekkür etti.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çeber,  yapılacak etkinliklerin temel afet bilincinin gelişmesine ve vatandaşlara doğru davranış şekilleri kazandırmasına vesile olması temennisinde bulunarak nazik ziyaretleri için misafirlerine teşekkür etti.

Yorumlar (0)
0
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74