VALİ ÇEBER'DEN ŞEHİT HASAN YILMAZ'IN AİLESİNE ZİYARET

Karabük Valisi Kemal Çeber, Sivas’ta Şehit olan Hasan Yılmaz’ın ilçede yaşayan anne-babası Cemile ve Yaşar Yılmaz’ı evlerinde ziyaret etti

Genel 06.02.2018, 18:11 06.02.2018, 18:11
32
VALİ ÇEBER'DEN ŞEHİT HASAN YILMAZ'IN AİLESİNE ZİYARET
banner36
Karabük Valisi Kemal Çeber, Sivas’ta Şehit olan Hasan Yılmaz’ın ilçede yaşayan anne-babası Cemile ve Yaşar Yılmaz’ı evlerinde ziyaret etti.


Vali Kemal Çeber, Eflani ilçesinde katıldığı programların akabinde beraberinde Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca, Eflani Kaymakamı Sinan Aşcı, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Şener Şen ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Galip Sökmen ile birlikte 1999 yılında vatan hainleri tarafından gerçekleştirilen saldırı sonucu Sivas’ta Şehit olan Hasan Yılmaz’ın ilçede yaşayan anne-babası Cemile ve Yaşar Yılmaz’ı evlerinde ziyaret etti.


Yılmaz ailesi ile yakından ilgilenerek bir süre onlarla sohbet eden Vali Çeber, Şehit Hasan Yılmaz’ın yeğenlerine çeşitli hediyeler verdi.


Yorumlar (1)
Recep Yakut 4 ay önce
canım yeğenim. Allah rahmet eylesin.mevlam tüm şehitlerimiz hakkımızda şefaatçi kılsın.seni hala çok özlüyorum. dayın recep yakut
8
açık
banner23
banner17
banner18
banner39